משלוח חינם בקנייה מעל 300 שקל  |  להזמנה טלפונית 050-9755552  |  חדש! משלוחים לארה״ב ואירופה

משלוח חינם בקנייה מעל 300 שקל

להזמנה טלפונית 050-9755552 | חדש! משלוחים לחו״ל

תזונה בריאה - המפתח לחיים טובים בגיל השלישי

תזונה בריאה גורמת לשמחה. מי ששומרים על אורח חיים בריא מחייכים.
שומרים על תזונה בריאה ועל אורח חיים בריא. זה עוזר לנו להיות בריאים ושמחים. אוכלים אוכל בריא למבוגרים

למה חשוב להקפיד על תזונה בריאה בכל גיל ובטח בגילאים מבוגרים

למה חשוב לשמור על אורח חיים בריא בכל גיל

תזונה בריאה היא הבסיס לבריאות הגופנית והנפשית שלנו, וגם בזמן שעודנו תוהים למה חשוב לשמור על אורח חיים בריא, מומלץ לאמץ אותה. 

למה חשוב לשמור על אורח חיים בריא בכל גיל?

מיד נבין למה חשוב לאמץ תזונה בריאה תמיד. לא רק כשאנו מבוגרים ובגיל השלישי, כשהגוף כבר אינו כתמול שלשום, אלא גם כשאנו צעירים ומלאי אנרגיה.

המציאות היומיומית של רובנו מלאה בהמון משימות, מטלות, מתחים, הישגים, שילוב של קריירה, משפחה וחיים, ויש כאן מעגל קסמים:

^ אנו זקוקים לגוף בריא כדי לקיים חיים כל כך מגוונים ועמוסים. 

^ החיים מלאי המשימות והמתחים עלולים לפגוע בנו ובמשימה לשמור על גוף בריא וחזק. 

זאת אומרת, שכמעט בלתי אפשרי לשמור על גוף חזק ובריא בעולם כמו שלנו שבו מתקיים מירוץ תובעני. אז מה בכל זאת עושים? כדי שנשמור על גוף חזק, בריא ומתפקד, אנחנו חייבים לתת לו את הדלק הטוב ביותר – תזונה בריאה

כאשר אנחנו מבינים למה חשוב לשמור על אורח חיים בריא זו כבר חצי הדרך לעשות את הדבר הטוב ביותר למען עצמנו וגופנו – ולשמור עליו עם תזונה בריאה

דיברנו על דלק, ולכן תזונה בריאה היא, כאמור, הדלק הטוב ביותר לגוף. אנו חייבים להזין את הגוף במאכלים בריאים וטובים שגם ידאגו לצרכיו הבסיסיים, ומעבר לכך יעשירו אותו בהמון דברים טובים. 

 

אוכל בריא למבוגרים, ארוחה בריאה, תזונה בריאה עם הרבה ירקות.
מדוע חשוב לשמור על אורח חיים בריא? בריאות ותזונה משולבים יחדיו. אוכלים הרבה ירקות

 

למה חשוב לשמור על אורח חיים בריא ?

כאשר לא שומרים על אורח חיים בריא זהו דבר הרסני לגוף. אורח חיים בריא הכולל תזונה בריאה מבטיח גוף יציב וחזק. כאשר לא חיים בריא, אז הגוף חלש מאוד ולא מצליח לתפקד באותה יעילות כמו כאשר הוא במצבו המיטבי. זה ניכר בהמון היבטים: עייפות, חוסר אנרגיה, חולשה, מצב רוח ירוד, ועוד תחושות רבות שמתלוות כאשר המצב הגופני לא במיטבו. 

מה אוכלים? נתחיל ממה רצוי להימנע – אוכל לא בריא, כמו ג’אנק, הוא כמו זבל לגוף. הוא מכיל רק רכיבים ריקים מתוכן והרסניים לגוף.

אז עלינו לאמץ תזונה בריאה ! אוכל בריא מכיל את אבות המזון והרכיבים הנדרשים לבניית הגוף ולשמירה על יציבותו: פחמימות מורכבות, חלבונים, שומנים, ויטמינים ומינרלים. 

אם ככה – בעוד אוכל בריא בונה את הגוף, אוכל שאינו בריא גורם לקריסת הגוף, ומכאן ההסבר למה חשוב לשמור על אורח חיים בריא

קריסת הגוף בגלל חיים ללא תזונה בריאה לא מורגשת מיד. זהו תהליך שיכול לארוך חודשים או שנים, והוא קשור לאורח חיינו לא רק בהווה, אלא לאורח החיים שניהלנו גם בעבר. 

 כשאנו צעירים ושומרים על אורח חיים לא בריא, ולא דואגים לאכול תזונה בריאה, יש לא מעט סיכויים שלא נחוש את הנזקים. אבל זה שאנחנו לא מרגישים, לא אומר שלא קורים דברים מזיקים מתחת לפני השטח. הנזקים עשויים לקרות לאט לאט, ואנו יכולים לחוש בהם בבת אחת בגיל מבוגר, לפתע וללא התרעה. 

בגלל שהגוף צעיר, הוא מצליח להתגבר על החוסרים ואורח החיים הלא בריא, ואכן צעירים רבים לא חיים לפי עקרונות תזונה בריאה. ככל שהגוף מתבגר ואף מזדקן, הוא מתמודד בפחות קלות עם רכיבים הרסניים שנכנסים אליו, ועם מחסור ברכיבים טובים. 

לכן, בגיל מבוגר נחוש מהר יותר כיצד אי אימוץ של תזונה בריאה פוגם בגופנו. 

למה חשוב לשמור על אורח חיים בריא– 

כי אם לא שמרנו במשך שנים ארוכות, כולל השנים שהיינו בהן צעירים, בגיל מבוגר נחוש את התוצאות של אורח החיים הלא מחושב הזה, ללא תזונה בריאה. הגוף זוכר איך התייחסנו אליו והתנהגנו אליו, ובבוא העת, כשהוא כבר מבוגר וחלש יותר בשל השנים, השחיקה והגיל, אנו עלולים להרגיש בבת אחת כיצד אורח החיים הלא בריא היה בעוכרנו. 

זכרי, הגוף שלך הוא מכונה מדהימה שנבנה בין היתר בזכות תזונה בריאה. כדי לחיות בריא אמצי לעצמך בכל גיל, ובטח בגיל מבוגר, תפריט בריא שיסייע לך עם ירידה במשקל, הרזיה, חיזוק הגוף, חיזוק הנפש, ויעזור לך לחיות חיים בריאים ומלאי אנרגיה. שלך, מזל

אז כעת זה ברור מאוד למה חשוב לשמור על אורח חיים בריא לא רק כשאנו מבוגרים, אלא בכל גיל, גם כשאנו צעירים, והדבר הכי טוב וחשוב שנוכל לעשות לעצמנו במסגרת זו הוא אימוץ תזונה בריאה

בריאות ותזונה – חובת הקפדה בכל גיל

תזונה בריאה היא אם כך חובה בכל גיל, כי בריאות ותזונה הם שני מושגים שהולכים יחדיו. הבנו כי כל נושא בריאות הגוף קשור לאורח החיים שלנו. 

גוף בריא מעניק לנו איכות חיים. זהו גוף חזק, אנרגטי, מלא בכוח לחיות ולבצע את משימות היומיום הרבות, מבלי להתעייף ולהישחק. 

גוף בריא וחזק מאפשר לנו לחיות באיכות חיים אמיתית. גוף בריא הוא תוצאה של כמה גורמים: גנטיקה, מבנה, מזל, מצב נפשי, סביבה, הרגלי חיים ועוד. ובתוך הרגלי החיים גם תזונה. השאיפה היא לאמץ תזונה בריאה בגלל שנושא בריאות ותזונה כרוכים אחד בשני.  

אנחנו מבינים כי בריאות ותזונה קשורים מאוד, כי הבריאות תלויה בתזונה. אם אנו דואגים נוקטים בחיים עם תזונה בריאה, דואגים לאכול אוכל בריא שטוב לגוף ומזין את הגוף, אנו נזכה בכך שהגוף יגמול לנו בחזרה ויעמוד איתן מול החיים והאתגרים, יאפשר לנו עשייה טובה ומבורכת בכל התחומים: קריירה, עבודה, חיי חברה, ספורט, משפחה, בית, ועוד. בשביל לחיות את החיים במלואם נחוץ לנו גוף בריא. לכן תזונה בריאה כל כך חשובה.

 

מבוגרים שמחים שומרים על תזונה בריאה ועל אורח חיים בריא
בריאות ותזונה משולבים יחדיו. שומרים על תזונה בריאה עם אורח חיים בריא

 

כשאנו צעירים הגוף שלנו בריא וחזק באופן אוטומטי. תהליכי החיים טובים ומהירים, התאים טריים ורעננים, והמערכות הגוף עובדות מצוין. יש לקחת בחשבון כי ככל שאנו מתבגרים, המכונה שהיא גוף האדם נשחקת. וזו הסיבה שבגללה תזונה בריאה חשובה. 

אין מה להשוות גוף של צעירים בני 20 לגוף של בני 80. תמיד יש יוצאים מן הכלל, למשל בני 80 שמקפידים על תזונה טובה ותרגילי ספורט, ולעומתם צעירים שצורכים רעלים רעים לגוף, אוכלים ללא הכרה ולא עושים טיפת כושר. 

אבל בעיקרון, ואם לא מתייחסים למקרים יוצאי הדופן, גוף צעיר הוא חזק יותר ומתמודד יותר טוב עם מצבים שונים. מערכות הגוף השונות – מערכת החיסון, מערכת העיכול, מערכת השרירים, מערכת השלד, ועוד – כולם עובדים הכי טוב שאפשר. כשאנו צעירים זה יכול לקרות גם אם לא נאמץ תזונה בריאה

כשאנו מתבגרים ונכנסים לגיל השלישי, חשוב שנמשיך לדאוג לכך שנהיה בשיא שלנו. אנו רוצים לחיות חיים שלמים ומלאים, חיי עשייה עם הרבה הנאות ובילויים, גם בשנים הללו, ואפילו יותר. כדי שהגוף שלנו יישמר כמה שיותר בגיל השלישי, החוכמה היא לדעת לדאוג לגוף שלנו ברגע שאנו מתחילים להיות ערים ומודעים לכך. בריאות ותזונה וגם תזונה בריאה – הם המפתח.

אולי אתם בגיל השלישי, בני ובנות 50, 60, ו-70 פלוס, ועד היום לא דאגתם לעצמכם ולגופכם? זה הזמן! יש הרבה מה לשפר ולשנות. תזונה בריאה שחושבת עליכם ועל הגוף שלכם תוביל אתכם לתוצאות שתרגישו ככל שתתמידו באורח החיים הבריא, כי בריאות ותזונה הם שני מושגים מאוד קשורים. 

אם כך, בשביל לשמור על גוף כמה שיותר חזק ובריא, שישרת אותנו לשנים ארוכות, גם בגיל מבוגר, חשוב לדאוג לאמץ תזונה בריאה בכל גיל. 

וכאמור אין מה להתייאש. גם אם לא עשיתם את זה עד כה, ואתם מתחילים בגיל מבוגר – זה מבורך. כי כל דבר שתעשו למען הגוף שלכם הוא טוב יותר מלא לעשות כלום. אמצו לעצמכם תוכנית בריאות ותזונה שמתאימה לגיל שלכם, עם תזונה בריאה שתוביל אתכם לחיים מלאים ומהנים. 

אז בגלל העובדה לפיה בריאות ותזונה כרוכים אחד עם השני, בעצם אנו למדים כי בכל שלב בחיינו בו נאמץ הרגלים בריאים וטובים, גופנו ירוויח מהם. בפרט עם תזונה בריאה

מדוע חשוב לשמור על אורח חיים בריא בגיל המבוגר

ככל שאנו מבינים כיצד פועל גוף האדם אנו מגלים מדוע חשוב לשמור על אורח חיים בריא הכולל תזונה בריאה בכל גיל, ובוודאי בגיל מבוגר. 

מדוע חשוב לשמור על אורח חיים בריא

הגוף שלנו ההוא החלק הפיזי שלנו. הוא זה שמחזיק אותנו ושקובע עד כמה נצליח לפעול ביומיום. אנחנו רוצים להספיק לעשות הרבה דברים וזקוקים לאנרגיה טובה ולגוף חזק כדי להצליח. וזו יכולה להיות כל פעולה: אנו הולכים ממקום למקום, נוסעים, נוהגים, עובדים, יוצאים לבלות ולהנות מבילויי פנאי, דואגים לניהול הבית, מקיימים חיי משפחה, גדלים ילדים, מבלים עם הנכדים. 

הגוף חייב להיות יציב וחזק כדי שנצליח בכל אלה ולכן תזונה בריאה חשובה. 

 אז לגבי השאלה מדוע חשוב לשמור על אורח חיים בריא, ברור שאם נשמור על הגוף אז הוא יהיה חזק ויציב יותר. החשיבות של שמירה על הגוף כפולה בגיל המבוגר ובגיל הזהב, כי הגוף כבר אינו כתמול שלשום. 

מערכת השלד כבר לא חזקה, השרירים כבר חלשים יותר, העור דוהה ומתקמט, המערכות הפנימיות כבר לא בשיאן, זרימת הדם איטית, מערכת העיכול כבר לא עובדת מהר ויעיל. הגוף בגיל מבוגר שברירי וחלש יותר. תזונה בריאה ואורח חיים בריא יכולים לעזור לו מאוד. 

 

לשמור על תזונה בריאה כדי שנהיה בריאים ושמחים
למה חשוב לשמור על אורח חיים בריא - שומרים על תזונה בריאה, לבריאות ושמחה בחיינו

 

מדוע חשוב לשמור על אורח חיים בריא –

בגיל מבוגר ובגיל השלישי זו ממש חובה לאמץ אורח חיים בריא. תזונה בריאה היא תנאי הכרחי שיכול לעזור לגוף שלנו להתחזק. מה כולל תזונה בריאה

פחמימות מורכבות שחיוניות לתת אנרגיה לגוף. 

חלבונים שמסייעים בבניית התאים ובעוד הרבה דברים. 

שומנים שמסייעים בקידום תהליכים גופניים. 

ויטמינים ומינרלים שמחזקים את הגוף ועוזרים לו להגיע לשיאים טובים. 

אתם בגיל מבוגר? בגיל הזהב? אל תוותרו על הגוף שלכם. יש תוכניות מעולות של תזונה בריאה שיכולות לסייע לכם לשפר את תפקוד הגוף – לחזק את הגוף, להרגיש חזקים, אנרגטיים, פחות עייפים, ומלאי מרץ לעשות כל דבר. 

מדוע חשוב לשמור על אורח חיים בריא כי זה תנאי הכרחי לגוף לעבוד טוב. 

אנו כבר מבינים שיש בסיס שיעזור לגוף שלנו להצליח, גם ובמיוחד בגיל המבוגר –  תזונה בריאה.

אוכל בריא למבוגרים – כך נאמץ תזונה בריאה לגיל השלישי

במסגרת תוכנית תזונה בריאה לגיל השלישי נחפש אוכל בריא למבוגרים. בעצם, כל מה שעומד בהגדרה של אוכל בריא למבוגרים זה אוכל מזין, קליל ולא כבד יתר על המידה, שמכיל את אבות המזון, וששומר על חיוניות הגוף. 

אנחנו רוצים לעזור לגוף שלנו גם בגיל המבוגר להיות במיטבו להגיע למצב המקסימלי הטוב ביותר שלו, וכך תזונה בריאה היא זו שתוביל אותנו לתוצאה הזאת. 

רגע לפני שנגיע לאוכל עם תזונה בריאה – חשוב מאוד לשמור על גוף במצב מאוזן. ויש כמה טריקים קטנים ויעילים מאוד שיכולים לסייע לנו בכך. 

לפני שמחפשים אוכל בריא למבוגרים עלינו לדאוג למערכת העיכול שתהיה מאוזנת. מערכת עיכול מאוזנת מבטיחה שתוצרי התזונה יתפרקו בצורה הטובה ביותר בגוף ביעילות ויזרימו לנו לדם ולתאים את הרכיבים החיוניים שירימו אותנו למעלה. 

בעידן המודרני מערכת העיכול של מרבית האנשים אינה מאוזנת, בין היתר כי לא אוכלים במסגרת תזונה בריאה אוכל בריא למבוגרים. בגלל הסביבה שכבר לא טבעית כמו בעבר, ומאכלים מתועשים שאינם בריאים, מספר החיידקים הרעים במערכת העיכול הוא גבוה משמעותית לעומת החיידקים הטובים. חשוב מאוד לדאוג לכך שבגופנו יהיה מספר גבוה מאוד של חיידקים ידידותיים, חיידקים טובים, מה שנקרא פרוביוטיים. 

 

ללא תזונה בריאה וללא אורח חיים בריא - בעיות בבטן
תזונה בריאה חשובה על מנת לדאוג לאיזון של מערכת העיכול ומניעת כאבי בטן. איכלו אוכל בריא למבוגרים

 

ניתן להשלים את החוסרים שלהם באמצעות תזונה בריאה הכוללת פרוביוטיקה, למשל יוגורטים מסוג ביו המכילים אותם. עם זאת, הכמות שלהם במאכלים לרב היא מזערית ואינה מספקת לעומת מה שנחוץ לגוף, כדי להגדיל את כמותם באופן משמעותי בגופנו ובפרט במערכת העיכול. 

מה עושים? לשם כך חשוב מאוד לצרוך פרוביטיקה טובה ויעילה עם כמות מומלצת של חיידקים פרוביוטיים שמועילים לגוף. יש מגוון כמוסות פרוביוטיקה שנמכרות בשוק. חשוב להקפיד על נטילת פרוביוטיקה איכותית, פרוביוטיקה טבעית שמכילה גם רכיבים מרגיעים שרק מסייעים לפעולה הטובה שלה, משום שככל שהגוף רגוע ונמצא בפחות סטרס, כל העיכול יהיה יעיל יותר. בנוסף, מומלץ לצרוך פרוביוטיקה בעלת פעולה של שחרור מושהה, במסגרתה הרכיבים שבכמוסה משתחררים בהדרגה בגוף, וכך עוזרים לו ולחיזוקו הרבה יותר. 

כעת נגיע לנושא תזונה בריאה

אז בעצם כאשר מחפשים אוכל בריא למבוגרים אנחנו צריכים לחשוב על מאכלים שלאוכלוסיה המבוגרת קל ונעים לאכול. פחות מאכלים מורכבים וקשים לעיכול, אלא מאכלים בריאים, ורצוי כמה שיותר טובים וטריים. 

מה למשל נאמץ לתפריט תזונה בריאה

ירקות, פירות, מאכלים עם סיבים תזונתיים, בשרים רזים, דגים, קטניות טובות, ועוד. שילוב של תזונה בריאה גם יתרום לתחושת שובע, וגם יסייע לגוף להתחזק בזכות הרכיבים הטובים שמצטרפים אליו לחגיגה ובעצם עוזרים לו.

אז הבשורה הטובה היא שיש אוכל בריא למבוגרים שיעזור לנו עם תזונה בריאה.

מי אני ומה מביא אותי ללוות נשים לחיות בגוף בריא, חזק וחטוב?
בשנת 2014, עליתי 20 קילו ב-3 חודשים בעקבות משבר נפשי ומחלת כבד שהתפרצה בתוך גופי, התחלתי לקחת כדורים לתפקודי כבד ובמקביל ניסיתי כל דיאטה אפשרית לירידה במשקל, ותמיד תהיתי איך כל פעם מחדש אני מאבדת את עצמי ונופלת לאכילה חסרת גבולות! התחושה היא כאילו משהי אחרת השתלטה עליי ולקחה לי את זכות הבחירה. הבנתי שאין סיכוי שאני אצליח לרדת במשקל ולשמור עליו כל עוד אני לא אלמד לשלוט באכילה שלי, החלטתי לא לוותר ולמצוא את הדרך שלי להצליח!

בעקבות ההצלחה הענקית שחוויתי בתהליך שלי, החלטתי לפתוח קבוצת פייסבוק ולעזור לעוד נשים. הנשים הללו חוו פריצות דרך שאפילו אני הופתעתי, ואז הבנתי שיש כאן בשורה מצילת חיים לנשים, וזו השליחות שלי בשבילך.

החלטתי להקדיש את כל הניסיון, הידע והתשוקה שלי, כדי שכל אישה תוכל גם היא להצליח ולהשיג את גוף החלומות שלה,

אני כאן כדי לעזור לך, זה הייעוד שלי!

מזון בריא חיוני לשימור הגוף, בוודאי בגיל מבוגר

תזונה בריאה, כבר הוכחנו זאת, היא המפתח שקובע איך יראו חיינו, כי מזון בריא יעזור לנו לקיים גוף בריא וחזק.

 כאשר אנו צעירים הכול קל. אנו יכולים לחיות באורח חיים לא בריא, בלי מזון בריא ובלי תזונה בריאה, ועדיין הכול יהיה בסדר ונרגיש שהגוף עובד לטובתנו. גם אם נאמץ הרגלים כמו אכילת ג’אנק, שתיית אלכוהול בכמויות, עישון, אי עשיית ספורט, עבודה בישיבה ממושכת בלי להתנועע פיזית, עם כל אלו עדיין באורח פלא נוכל להרגיש נהדר ושהגוף חזק. אבל זו הטעיה! כי כאשר הגוף צעיר הוא יודע לחפות על כל החוסרים. מערכות הגוף עדיין טריות ועובדות נהדר. זו הסיבה שבכל גיל חשוב לאמץ תזונה בריאה עם מזון בריא.

אנו חייבים תזונה בריאה

ככל שמתבגרים המצב משתנה. החל משנות ה-30, 40, ובעשורים שלאחר מכן, מערכות הגוף כבר לא עובדות באותה יעילות. הגוף נחלש ופחות חזק איתן. בגילאי 50 פלוס הגוף עובד פחות טוב. אפילו אומרים שבגילאים הללו כבר יותר קשה לעשות דיאטה, כי חילוף החומרים איטי והירידה במשקל איטית יותר . ההסבר לכך הוא כאמור שהגוף כבר לא עובד כמו בעבר. הכול איטי יותר וכך גם העיכול.

שחיקה והזדקנות של הגוף הם תהליכים שקורים ככל שחולפות השנים ואין לנו דרך למנוע אותם, כי כך פועלת הפיזיולוגיה של הגוף. 

אבל כמו שכאשר עור הפנים מזדקן יש כל מיני אמצעים לדאוג להצעיר את המראה שלו באמצעות טיפולי אנטי אייג’ינג, כך יש מה לעשות גם עם הגוף והפנימיות. וכאן המקום לאמץ מזון בריא במסגרת תזונה בריאה

מגיל מסוים הגוף עובר תהליכי זקנה והתבגרות, אבל יש מה לעשות לטובתו. הדרך הטובה ביותר לעזור לגוף שלנו להישאר עד כמה שניתן חיוני, מרגיש צעיר, ומתפקד, זה דרך תזונה בריאה

התזונה היא הדלק של הגוף ולכן אם נכניס מזון בריא לגוף זה יפעל לטובתו. 

נדאג לאכול מזון בריא כזה שמכיל פחמימות לאנרגיה של הגוף, חלבונים לתהליכי בניה,

שומנים מקדמי תהליכים וגם ויטמינים ומינרלים שעוזרים לחיזוק של הרבה מערכות. 

שמסייעים לתהליכי הגוף השונים

ויטמינים בריאים שמחזקים הכול

מינרלים שעוזרים לחיזוק ותהליכים.

 

אשה מכינה במטבח מזון בריא למבוגרים ומקפידה על תזונה בריאה
מקפידים על תזונה בריאה במטבח. מכינים אוכל בריא למבוגרים. בריאות ותזונה משולבים יחדיו

 

ככל שמתבגרים תזונה בריאה חשובה ביותר. 

מהו מזון בריא שיכול לסייע בגיל השלישי? 

פחמימות מורכבות – לחמים מלאים יחד עם ממרח מזין מהווים תזונה טובה ומשביעה. 

חלבונים – אכילת חלבון של בשרים רזים, גבינות רזות, טופו או קטניות טובות. 

שומנים בריאים – שמן זית, טחינה, אגוזים ושקדים טבעיים. 

פירות וירקות שמכניסים לגופנו הרבה ויטמינים ומינרלים שהם מאסט כדי לתת לגוף שלנו בוסט מחזק וטוב. 

אם אתם בגיל השלישי ורוצים להרגיש שאתם עושים משהו למען עצמכם ובריאותכם – יש תוכניות הרזיה ייעודיות לגיל הזה, שהן לוקחות בחשבון את כל הפרמטרים החשובים הקשורים לגיל הזה, ואת הבעיות הנוגעות לגיל זה. הן יכולות לספק לכם תוכנית של תזונה בריאה ייעודית לגיל שכוללת הרבה מזון בריא.

דרך נוספת לסייע לגוף, דלק נוסף, שאפשר לקרוא לו תוסף דלק, הן כמוסות של ויטמינים ומינרלים שנוטלים. אחד ההרגלים המומלצים במסגרת אורח חיים בריא היא נטילת פרוביוטיקה, כמוסות של חיידקים בריאים בכמות גבוהה ומומלצת לגוף. 

הגדלת מספר החיידקים הבריאים בגוף תסייע לגוף לתפקד טוב יותר וזה יורגש במערכת העיכול שתעבוד טוב יותר עם חילוף חומרים מהיר ויעיל, רצוי יחד עם מזון בריא. חילוף חומרים שעובד טוב וביעילות הוא בעצם מפתח לכף שרכיבי התזונה החשובים שנכנסים לגוף שלנו באמצעות האוכל יגיעו לכל התחנות החיוניות בגוף ויסייעו לו להיות הגוף החזק שהוא, והכול בזכות תזונה בריאה.

אהבת את מאמר? שתפי אותו

עם תוצאות אי אפשר להתווכח