ממשיכים בשגרה כואבת, ולא מתרגלים- עד שכולם חוזרים

משלוח חינם בקנייה מעל 300 שקל  |  להזמנה טלפונית 050-9755552  |  חדש! משלוחים לארה״ב ואירופה

משלוח חינם בקנייה מעל 300 שקל

להזמנה טלפונית 050-9755552 | חדש! משלוחים לחו״ל

נשירה בהריון לפני, בזמן, ואחרי - זה הפתרון לנשים שסובלות מנשירת שיער

גלי למה יש נשירה בשיער ותפתרי את הבעיה
ניתן לפתור את הבעיה של נשירה בהריון

נשירה בהריון ולאחר לידה – פותרים את הבעיה ש-89 אחוז מהנשים מכירות מקרוב

ממה נובע נשירה בשיער – נגלה ונכיר את התופעה

נשירה בהריון.  בדרך כלל הסיפור מתחיל שם. הריון זהו פרק הזמן בו מרבית הנשים נתקלות בתופעת נשירה חזקה שמתחילה בהריון ומתגברת ונשארת גם אחריו.

 אז ממה נובע נשירה בשיער, מצב ממנו סובלות נשים רבות? 

נשים רבות סובלות מבעיה של נשירת שיער. 

הכוונה היא לא לשערה או שתיים שנושרות משיער ראשן פעם בכמה זמן. מדובר על נשירת שיער רצינית – כאשר פלומות שלמות של שיער נושרות מראשן של הנשים, השיער מתגלגל בבית על הרצפה ובפינות שונות, השיער מצטבר במקלחת ובמיוחד לאחר החפיפה, נמצא על הבגדים, ובכל מקום. 

לרוב בעיות של נשירת שיער מתחילות כאשר יש נשירה בהריון או לאחריו. 

ממה נובע נשירה בשיער? הבעיה של נשירת שיער ממנה סובלות הנשים נגרמת במרבית המקרים בגלל חוסרים ברכיבים חיוניים בגוף. 

כבר ברור לנו שלמען בריאותנו חשוב שגופנו יהנה מתזונה טובה, שמכילה את אבות המזון הנדרשים, ויטמינים, מינרלים, וכל מה שנחוץ לבריאות ולקיומו של גוף תקין ומתפקד. 

כאשר אנו מדברים על השיער בראשנו, ישנם ויטמינים ומינרלים ייעודיים שעוזרים מאוד לכך שיהיה לנו שיער בריא. ויטמין D שדואג לייצור קרטין שחיוני לשיער, אבץ, ועוד רכיבים טובים שתורמים ומעשירים את השיער. 

ממה נובע נשירה בשיער

כאשר הרכיבים החשובים נמצאים בכמות מספקת בגופנו, לא נסבול מנשירת שיער. למעשה, נהנה משיער טוב ובריא – שיער מלא, שיער חזק עם שורשים חזקים, שיער מבריק, חיוני שנראה “חי”. 

 

אוכל בריא לפתרון נשירה בהריון
יש לך נשירה בהריון או שיער דליל ונשירה? תפריט בריא יסייע לחיזוק השיער

 

בעת מחסור של הרכיבים המדוברים יש להניח שהשיער לא ייראה במיטבו. השיער יהיה חלש, דק, שבור, דהוי, ובגלל שגם שורשי השיער לא יהיו חזקים ויציבים, גם תהיה נשירה חזקה. זאת אומרת שבגלל חולשת השיער והשורשים, קבוצות לא קטנות של השיער ינשרו מראשנו במהלך היום, גם מבלי שנעשה דבר. 

מצב של נשירה חזקה מורגש היטב כשפלומות שיער נושרות ומתגלגלות בסמוך אלינו, גם מבלי שנעשה דבר. על אחת כמה וכמה כאשר סובלים מנשירה וחופפים את השיער. בעת פעולת החפיפה השיגרתית ושטיפת השמפו שבשיער, נחוש כי הרבה מהשיער נשאר בידינו. 

כאשר תוהים ממה נובע נשירה בשיער ומבינים שהדבר קשור לגם להרכב של חומרים חיוניים לגוף שלנו, ניתן להבין כי ניתן לפתור את בעיית הנשירה הלא סימפטית באמצעות תזונה וצריכה של הרכיבים החיוניים לגוף. 

הרכיבים הטובים נמצאים במאכלים טבעיים ובריאים, ובראשם ירקות ופירות. 

עם זאת, כדי להבטיח שנספק לגופנו את הכמות הטובה והמדויקת של ויטמינים ומינרלים שנדרשים לנו לבריאות השיער שלנו – מומלץ לצרוך תוספי תזונה שנותנים בוסט מצוין לחיזוק השיער ועוזרות לפתור בעיית נשירת שיער. תוספי התזונה מבטיחים כמות טובה ומספקת של הרכיבים החיוניים, ולצד זאת, הם נספגים בקלות בגוף ותורמים גם לבריאות השיער וגם לבריאות הכללית. 

תוסף התזונה B.U.T מסייע לבעיית נשירה של שיער הראש, ועוזר לשיער להתחזק. הוא מכיל פורמולה ייחודית שתורמת לבריאות השיער, עם ויטמינים ומינרלים ייעודיים: אבץ, ויטמין D וצמח האמבליקה. הוא מכיל גם קולגן וחומצה הילארונית שתורמים לבריאות עור הפנים. וכך תוסף אחד עוזר גם לשיער, לעור הפנים ולגוף. 

שיער דליל, נשירת שיער, שיער דק, שיער חלש, שיער דהוי – הם לא גזירת גורל. אם את סובלת מאחת מהתופעות הללו, יש פתרונות לבעיה. שלך, מזל

כשאנו מבינים ממה נובע נשירה בשיער אנו נוכל לדעת כיצד לפתור את הבעיה, שאולי החלה בגלל נשירה בהריון או קצת אחריו, אבל יכולה ללוות אותנו במשך חיינו אם לא נעצור ונעזור לעצמנו. 

נשירה בשיער בהריון ואחרי לידה – מה עושים?

זה מתחיל ממצב בו יש נשירה בהריון וממשיך בעצם לבעיה של נשירה בשיער בהריון ואחרי הלידה, שיכולה להימשך חודשים ארוכים וגם שנים אם לא מתייחסים אליה כראוי ומטפלים בה. 

אז למה ואיך זה קורה בעצם, שמתחילה נשירה בשיער בהריון ואפילו נמשכת אחריו? 

הריון הוא זמן קסום עבור כל אישה. אלו תשעה חודשים שבהם היא מייצרת חיים חדשים שעתידים להגיע לעולם, ולאחריהם מגיעה הלידה והיא הופכת לאמא. 

בחודשים שבהם האישה בהריון, גופה עסוק בלייצר חיים. זאת אומרת שהגוף שלה עובד כמו “מפעל” ששוקד על ייצור המוצר הכל כך חשוב – תינוק. במהלך התקופה שבה מתפתח העובר, וגדל מחודש לחודש, יחד עם איברים חדשים וחיוניים שמתפתחים בגופו, גוף האישה מרוכז מאוד בו ובתהליך “ייצורו”. 

לא במקרה נוהגים להדגיש כי תזונת האישה בתקופת ההריון חשובה מאוד, ולכן יש להקדיש לה תשומת לב מרובה. מזונה של האישה מפרק חומרים בגוף שעוזרים בייצור ובבניית גופו הקטן של העובר שיוולד ויהפוך לתינוק. ככל שהאשה צורכת אוכל טוב ובריא, כך גופה יכיל יותר חומרים חיוניים שמתפרקים מהמזון – ויטמינים, מינרלים, חלבונים ועוד רכיבים חשובים. 

הרכיבים הטובים מנותבים לתהליך של ההריון אשר מתפתח בגוף האישה. במצב רגיל, כאשר האישה אינה הרה, רכיבים אלה מופנים לסייע לגוף שלה להיות חיוני ובריא יותר. בתקופת ההריון רבים מהרכיבים הטובים מוקצים לטובת העובר. מה שאומר שהאישה זוכה לכמות מופחתת של רכיבים אלו. לכן, בגלל סיבה זו היא עלולה לסבול מחוסרים. זה מסביר למה יש נשירה בשיער בהריון. 

כיצד קשור הדבר לכך שיש נשירה בהריון או נשירה בשיער בהריון ולאחר הלידה? ניקח לדוגמה שני רכיבים חיוניים לשיער מלא ובריא – ויטמין D ואבץ. במצב רגיל כאשר האישה אינה הרה, הם זורמים בגופה לאיברים השונים בה נחוצה נוכחותם, בין היתר לקרקפת הראש, שם הם מחזקים את השיער ואת שורשיו. האישה נהנית משיער מלא ובריא. 

כאשר האישה בהריון, שני הרכיבים החביבים והטובים – ויטמין D ואבץ – לפני שהם מגיעים לסייע לאישה בתפעול הגוף שלה, מנותבים לתהליך ייצור העובר. וכך, האישה שנהנתה מכמות מספקת של רכיבים אלה כשלא היתה בהריון, כעת עלולה לפתח נשירה בהריון. הכוונה שהיא תחוש ותראה שיש יותר ויותר נשירה בשיער בהריון, וזהו מצב שיתרחש גם לאחר הלידה. 

כי מילוי החוסרים לא יקרה כל כך מהר. ובטח כאשר האישה לא תסייע להם להתמלא. 

יש לך נשירה בהריון? חשוב לצרוך כמות מוגברת של מאכלים המכילים ויטמין D ואבץ, ועוד מאכלים בריאים שמכילים ויטמינים ומינרלים נוספים. 

כשיש נשירה בשיער בהריון לא תמיד מתאפשר לצרוך כמות מספיקה של מאכלים שמכילים את כל החומרים הטובים הללו. אז יש פתרון פשוט לנשירה – תוספי תזונה טובים שמכילים את כל הרכיבים הטובים לחיוניות השיער. קיימים בשוק לא מעט מוצרים כאלה, שמכילים ויטמין D, אבץ, ואפילו חומרים מחזקים נוספים, טבעיים וטובים. 

 

נשירה בהריון - תוסף B.U.T עבור שיער דליל ונשירה
לפתרון בעיית נשירה בהריון או שיער דליל ונשירה - תוסף B.U.T לחיזוק השיער

 

תוסף תזונה לדוגמה שיכול לסייע בבעיית נשירת השיער הוא תוסף התזונה B.U.T שעוזר לשיער להתחזק. הוא מכיל פורמולה ייחודית שתורמת לבריאות השיער, עם ויטמינים ומינרלים ייעודיים: אבץ, ויטמין D וצמח האמבליקה. 

אם יש לך נשירה בשיער בהריון או גם לאחריו, ואת מניקה, אז אציין כוכבית קטנה בנושא. כמו לגבי כל תוסף ותרופה מומלץ להתייעץ עם רופא לגבי השימוש.   

התוספים יכולים לסייע מאוד במצב של נשירה בהריון, אבל לפני הנשירה הכי חשובה הבריאות שלך ושל העובר שעתיד להפוך לתינוק. 

שיער דליל ונשירה – כיצד נטפל בבעיה

שיער דליל ונשירה של שיער היא בעיה שסובלות ממנה נשים רבות, אצל חלקן החלה נשירה בהריון שנמשכת למעשה גם הרבה אחרי תקופה זו. 

אז למה נשים רבות מגיעות למצב של שיער דליל ונשירה

בתקופת ההריון גוף האישה עובר שינויים רבים. אנחנו לא מתפלאים על שינויים שונים שעוברים על האישה – הגוף שמתרחב, הבטן שנמתחת, ועוד שינויים שונים ורבים שמזמן ההריון. 

אנו מודעים לשינויים רבים שעובר גוף האישה בתקופת ההריון. על השיער אנחנו פחות נוטים לחשוב, אבל מתברר שגם השיער בראשנו עובר שינויים במהלך ההריון, ואפילו דרמטיים. זה מתחיל ממצב של נשירה בהריון, או קצת לאחריו. וזה עלול להגיע מהר מאוד למצב של שיער דליל ונשירה. 

ואז מה קורה? נשים שיש להם שיער דליל ונשירה סובלות ממצב זה, ורוצות לתקן אותו. 

ראשית, בגלל שהשיער לראשה של האישה הוא חלק מן המראה החיצוני, אותו היא נוהגת לטפח. אשה שמחה להתהדר בשיער מלא, חזק ובריא, ולדאוג לטיפוח תספורות ותסרוקות בעיצובים שונים שהיא אוהבת. כאשר השיער חלש, דליל ודהוי, האישה חשה שהשיער שלה נראה לא במיטבו, ואולי חשה פחות טוב בגלל זה. 

סיבה נוספת שהאישה לא אוהבת שיש לה שיער דליל ונשירה היא אי הנוחות הכרוכה בכך. אצל לא מעט נשים הנשירה חזקה ומאסיבית, וכתוצאה מכך, השיער נושר בכל מקום, מתגלגל ברחבי הבית – על הרצפה, השטיחים, על הספות, הכורסאות, במיטה ובעצם כמעט בכל פינה. גם בשעת מקלחת וחפיפה יש נשירה של קבוצה גדולה של שיער מראשה של האישה שיש לה שיער דליל ונשירה, וזה לא נוח וגם לא נעים. 

 

שיער דליל ונשירה, שיער שנשר
שיער דליל ונשירה, נשירה בהריון - מגלים מהם הגורמים ועוזרים לפתרון הבעיה

 

עשויות להיות סיבות רבות ושונות שגורמות לנשירת שיער. אך עם זאת, שיער דליל ונשירה נובעים בדרך כלל מחוסרים בגוף האישה. 

כאשר אישה סובלת מנשירת שיער, ויש לה שיער דליל ונשירה, הדבר מעיד שכפי הנראה חסרים לה בגוף ויטמינים ומינרלים שחיוניים ותורמים לבריאות השיער. למשל, ויטמין D ואבץ שתורמים למראה שיער מלא ושופע, מבריק וזוהר. 

אם את סובלת ממצב של שיער דליל ונשירה – לפני שאת מחפשת עשרות פתרונות פלא לבעיה, לפעמים צעד פשוט אחד יכול לסייע לך לפתור את הבעיה.  

ישנם תוספי תזונה שמכילים את הרכיבים הטובים שתורמים לבריאות השיער. נטילה של תוספים אלה יכולה לשפר את מראה השיער באופן ניכר. ככה פשוט, ובלי הרבה מאמץ. רק בגלל שחיזקת את הגוף שלך עם תוספת משמעותית של אותם ויטמינים ומינרלים חיוניים. 

לפעמים כשיש נשירה בהריון, או נשירה שנמשכת גם אחריו, יש נטיה לחשוב שהמצב ייפתר מיד לאחר ההריון, או זמן מה אחרי הלידה. לא תמיד זה עוזר. לפעמים לגוף האישה, שעבר שינוי חזק ועוצמתי, ייקח זמן רב להשלים חוסרים. 

לכן, עם התחלת נשירה בהריון ומיד כאשר את מבינה שיש לך שיער דליל ונשירה, מומלץ ורצוי לעשות מה שאת יכולה כדי לעזור לשערך ולגופך להשתקם.

למה יש נשירה בשיער בקרב נשים

למה יש נשירה בשיער לנשים? 

אנחנו מכירים היטב את תופעת נשירת השיער וההקרחה אצל גברים, שמרביתם מגיל מסוים עתידים להשיר שיער ולהתקרח במידה כזאת או אחרת. 

אולם מתברר שיותר ויותר נשים סובלות מנשירת שיער, מדילול השיער, אפילו מקרחות. למה יש נשירה בשיער אצלן? 

הגורמים לנשירת שיער אצל נשים הם רבים. הם ברוב המקרים קשורים לחוסרים בגוף של הרכיבים הטובים לבריאות השיער. במרבית המקרים מתחילה אצל אישה נשירה בהריון שממשיכה אחריו, ומכאן – מתחיל מעגל שלם של נשירה ודילול שיער, שקשה מאוד לסיים אותו ללא טיפול מותאם. 

נשירת השיער לא בהכרח נוצרת בגלל ההריון, אבל למעשה היא עלולה להופיע בצורה קיצונית יותר בגלל שהאישה עברה הריון ולידה. בתקופת ההריון ה”משאבים” של גוף האישה מופנים ברובם ליצירת העובר המתפתח. המשאבים הטובים, ויטמינים, מינרלים וחלבונים לדוגמה, עוברים גם לאישה, אבל עדיין היא “מקופחת” כאשר מרבית הרכיבים הטובים הללו מועברים ליצירת העובר. וכך, האישה עלולה לסבול מחוסרים. 

ויטמין D ואבץ הם לדוגמה שני רכיבים שתורמים מאוד לבריאות השיער, ולשיער מלא ושופע. 

אז למה יש נשירה בשיער?  כי אם גוף האישה רגיל מלהתקיים עם כמות מסויימת של שני רכיבים אלה, כעת בהריון עליו להסתפק בכמות קטנה יותר. שורשי השיער מקבלים אליהם פחות מן הויטמינים, ולכן, אם אין להם את הרכיבים במידה המספקת הם עשויים להיחלש. מכאן הדרך קצרה לשיער דליל, יבש כמו קש, בעל מראה “מת”, וגם נשירה. 

אולי דיברנו על נשירה בהריון או אחריו, אבל למעשה התופעה רחבת היקף הרבה יותר. כי היא לא מסתיימת אחרי ההריון או בסמוך לו. הבעיה ממשיכה, כי הגוף לא מצליח להשלים את חוסריו. 

ולכן, כשמבינים למה יש נשירה בשיער, כאן המקום למצוא פתרון לטיפול בתופעה של הנשירה בשיער. כיום יש תוספים טבעיים מצויינים שמכילים את אותם חומרים מופלאים, ויטמינים ומינרלים שחשובים לבריאות השיער. צריכה של קפסולות עם תוספים בריאים טובה ומומלצת ותורמת ברוב המקרים גם לבריאות האישה. 

נסביר מדוע – ויטמין D הוא רכיב חשוב מאוד בגופו של כל יצור חי. אצל רובם המוחץ של האנשים זהו ויטמין שנמצא בכמות מועטה מהרצוי. אחד המקורות מהם משיגים ויטמין D הוא מאור השמש. ישראל נחשבת לארץ שבה יש שמש מרבית השנה, ועדיין יש ימי חורף רבים בהם אנחנו לא זוכים ליהנות מצריכה טבעית של ויטמין D דרך קרניה. גם אנו הישראלים סובלים ממחסור של ויטמין D, ועל אחת כמה וכמה מי שמתגוררים בארצות בהן החורף שולט. 

אז אם אנו מבינים למה יש נשירה בשיער, גם אם זה לא נובע בגלל נשירה בהריון, אנו נדאג להשלמת החוסרים עם תוספי תזונה שמכילים רכיבים טובים לבריאות השיער, כמו ויטמין D, אבץ ועוד. צריכה של תוספים כאלו תעזור לא רק לשיער אלא גם לגופנו. משום שהגוף זקוק לויטמין D לא רק בשביל בריאות השיער, אלא למען הבריאות הכללית. 

מי אני ומה מביא אותי לדבר על שיער בריא, חזק ושופע?

זה היה אחרי הלידה של הבת הראשונה שלי,
השיער שלי נשר בטירוף…
זאת אני אחרי הלידה של שאיה,
אם ילדת, את יודעת איך זה מרגיש ברמה הפיזית…
את גמורה!

 
אני זוכרת איך אחרי כל מקלחת, סירוק ואפילו ניקוי של הבית
הייתי מוצאת בידיים שלי מלא שיערות שלי
זה היה מלחיץ, הייתי ישר ניגשת למראה ורואה מלא קרחות
בראש שלי.

הייתי חייבת לשים לנשירה הזאת סוף או שאני אהיה קירחת!

אז כמו שאני תמיד עושה
הלכתי וחקרתי לעומק את הנושא
וגיליתי בדיוק למה אני סובלת מנשירת שיער מטורפת ושיער דליל וחלש והתחלתי ליישם את מה שגיליתי.

זו למשל תמונה בערך שבוע אחרי שהתחלתי ליישם ,
רואים כבר צמיחה מחודשת באזור המפרצים של המצח:
 
וכאן בתמונה הזו, אפשר לראות מסגרת שלמה שהתמלאה מחדש,
זה היה אושר עצום ובעיקר תחושת הקלה שהצלחתי לעצור את הנשירה הזו
והשיער שלי מתחיל לצמוח מחדש ולהתמלא בדיוק איפה שחשוב לי:

 
ברגע שנותנים לגוף את מה שהוא צריך הוא מתגמל אותנו חזרה.

כלומר שיער עייף, נושר ושאינו בריא נובע מחסרים תזונתיים.

ברגע שנותנים את “הדלק” המדויק לשיער שלנו
אין שום סיבה להמשיך לסבול מנשירה ומעור פנים עייף וזקן.
 
היום השיער שלי חזק ובריא עבר מהפך!

כולן שואלות אותי איך הוא כזה יפה, חלק וקורן ואני יודעת מה הסוד – לתת לשיער בצורה מדויקת, יום יום
את הדלק שמזין אותם. פשוט וקל.

נשירה לאחר החלקה – תופעה נוספת שגורמת לנשירת שיער בקרב נשים

נשירה בהריון ואחרי הריון היא בעיה שסובלות ממנה נשים רבות, ולצידה יש עוד סיבות וגורמים שעלולים לגרום לנשירת שיער, אחד הבולטים שבהם הוא נשירה לאחר החלקה

נשים רבות בעלות שיער גלי או מתולתל חפצות בשיער חלק. בהתאם לכך החלקת שיער היא אחד השירותים המבוקשים במספרות. זוהי פעולה לא טבעית לשיער, ולכן קיימת תופעה של נשירה לאחר החלקה

 מדוע פעולת ההחלקה לא טובה לבריאות השיער? יש כמה דרכים לעיצוב שיער חלק. משולבים בהם לרוב אלמנטים לא טבעיים וקצת מאסיביים מדי עבור שיער הראש. 

צריך להבין, ששינוי השיער, ממצב מסולסל למצב בו הוא חלק, דורש עבודת “גיהוץ” רצינית שתחזיק מעמד. וכאמור, פעולה זו אינה טבעית לשיער ולכן מתרחשת נשירה לאחר החלקה

 

אשה מחליקה שיער - נשירה לאחר החלקה
נשירה לאחר החלקה היא תופעה ידועה, לצידה יש נשירה בהריון וגם שיער דליל ונשירה מסיבות שונות ורבות

 

כיצד גורמים להחלקת שיער? 

אחת הדרכים היא באמצעות פן או מכשירים ייעודיים להחלקת השיער. מדובר במוצרים ששימוש ממושך בהם עלול לגרום נזק לשיער, להפוך אותו ליבש, קשה, ולהחליש את שורשי השיער וכמובן את השיער עצמו. ככל שמבצעים יותר את פעולת ההחלקה עם מכשירים שכאלו, כך ניתן לראות יותר ויותר שמתרחשת נשירה לאחר החלקה

דרך נוספת להחלקה של השיער לזמן ממושך היא באמצעות שיטות החלקות שונות, שרובן מבוצעות עם מכשירים ותכשירים חזקים, לפעמים כימיים. גם כאן קיימת סכנת נשירה לאחר החלקה

אם נשירה בהריון מתרחשת כתוצאה משינויים גופניים פנימיים, הרי נשירה לאחר החלקה מופיעה בגלל תגובה לגורם סביבתי חיצוני שמזיק לשיער. 

אז בשורה תחתונה אנו מבינים שישנם גורמים שונים שמובילים לנשירת שיער ניכרת וחזקה אצל נשים – נשירה בהריון, נשירה לאחר החלקה, ועוד סיבות. חשוב לדעת כיצד לחזק את השיער שלנו, עם תוספים מיוחדים שמכילים ויטמינים ומינרלים טובים ובריאים שמחזקים את השורשים ואת השיער, ועוזרים למראה של שיער מלא, בריא וחיוני. 

התוספים הללו יכולים להועיל ולסייע לבריאות השיער במצבים רבים ושונים שהובילו לנשירת שיער ניכרת, בהם גם נשירה לאחר החלקה או נשירה בהריון.

אהבת את מאמר? שתפי אותו

עם תוצאות אי אפשר להתווכח

תפריט נגישות