חבילת מינימי לטיפול בחשקים, ירידה במשקל ושליטה באכילה

הגיע הזמן שלך לצאת לדרך חיים חדשה עם שגרת יום בריאה שמורידה במשקל ללא הגבלות וייסורים ומאזנת את הגוף מהשורש כך שהפעם זה לתמיד!

0 +

לקוחות מרוצות

הכירי את שיטת האכילה שלנו כחלק מחבילה יוקרתית להשגת גוף החלומות שלך! כך שתוכלי לשלוט באכילה שלך וליהנות מגוף רזה, חזק ומאוזן הורמונלית והכי חשוב תיהני ממערכת יחסים טובה עם אוכל!

ללא גלוטן

ללא חומרים
מעובדים

100% רכיבים
טבעיים

משלוח חינם

ייצור כחול-לבן

כשר בד"ץ
העדה החרדית

באישור משרד הבריאות

מה כל כך מיוחד בשיטת האכילה של מזל כהן?

הבראת הגוף
מהשורש

שיטת האכילה שלנו מתקנת את הגוף שלך מהשורש, שזה אומר במילים ברורות יותר, שאת לומדת לאכול על פי קוד ההפעלה של הגוף ושהשיטה עוזרת לך לנקות את הגוף באופן יום יומי ולהגיע לאיזון הורמונאלי ולרוגע ושליטה סביב האכילה שלך.

שמים סוף לבלבול
אחת ולתמיד

שיטת האכילה שלנו יוצרת סדר ובהירות איך מתנהלים בכל אחד מחלקי היום:

בוקר, צהרים וערב.

את לומדת לעומק מה צריך להיות בצלחת שלך וכך יש לך חופש בחירה במזון שנכנס לגופך, תוך הקפדה על כל רכיבי התזונה החשובים!

אכילה על פי
תורת הרמב”ם

שיטת האכילה שלנו כולה מבוססת על תורת הרמב”ם ועצותיו המדהימות עם התחשבות גדולה באורח החיים המודרני ובכך שיש מזון שהנפש צריכה מידי פעם, גם אם הוא לא בריא, כך שאת לומדת איך לשלב  ג’אנק בצורה שלא תפגע בתהליך שלך!

מיישמים בהדרגה מבלי להתייאש בדרך

שיטת האכילה שלנו גאונית כי לומדים אותה בהדרגה, לומדים אותה במשך 3 שבועות או במשך 14 שבועות או גם וגם (את מקבלת את 2 האפשרויות), במטרה להטמיע בכל שבוע עוגנים חדשים לשגרת החיים והכי חשוב מבלי להתייאש בדרך כמו שקורה בכל הדיאטות ולהשיג תוצאות מדהימות בזכות ההתמדה.

אנחנו רוצים להציע לך הצעה מטורפת!

אנחנו פותחים  קורס ללימוד שיטת האכילה שלנו שהוא כולל הדרכה צמודה ומפורטת של מזל כהן + אתר חברות סגור עם תכני הקורס לכל החיים!

רק תחשבי על כל מה שתרוויחי בקורס שלנו:

סדר ובהירות מה עליך לאכול במהלך היום

הפחתת הנפיחות
בבטן

ירידה באחוזי
השומן

עירנות, אנרגיה ובריאות

צמצום היקפים משמעותי

אלפי לקוחות לא טועות - "עברנו מסע משנה חיים.."

מה תקבלי כשתצטרפי לחבילת מינימי?

תוכנית ללימוד שיטת האכילה של מזל כהן

תקבלי גישה לאתר חברות סגור שבו בתחילת כל שבוע יעלה השיעור השבועי שדרכו תלמדי להטמיע את השיטה! השיעור כולל סרטונים בוידאו, קבצי עזר, מתכונים, דפי מיקוד שבועיים ועוד!

וכל מה שתקבלי נשאר לך לכל החיים!
כן, לתמיד!

בשווי 4,900 ש”ח

חוברת פיזית ללימוד שיטת האכילה של מזל כהן

תקבלי עם שליח אישי עד הבית
חוברת מדהימה שמרכזת 
את כל עיקרי השיטה,
כולל רשימת קניות,
דפי מוטיבציה והשראה
שיהיה לך לעזר וללימוד מהיר
והפנמה קלה של השיטה לכל החיים

בשווי 497 ש”ח

ראי מה את הולכת בדיוק ללמוד בתוכנית שלנו:

שבוע ראשון
איך לאכול ולשתות בבוקר כדי להקטין חשקים למתוק ופחמימות
מאחר ולפתיחת הבוקר יש את המשמעות הכי חזקה לשליטה באכילה שלך, אנחנו נלמד איך בעזרת הרגלונים קטנים, תגיעי למצב שאת מצליחה לשלוט במה שאת מכניסה לפה שלך לאורך כל היום.

נלמד באיזה שעה בבוקר אוכלים ארוחת בוקר ראשונה ומה היא צריכה לכלול, כדי שאת תמשיכי לאכול במשך היום בדיוק את הכמויות שאת רוצה.

נלמד באיזה שעה בבוקר אוכלים ארוחת בוקר שנייה ואיך מתאימים אותה באופן אישי להעדפות שלך ולסדר היום שלך, כדי שתגיעי לצהרים ללא נפילות ושבירות.
נלמד איך להכין ארוחות בוקר בדקות בודדות, שיהיה לך קל וכייף להטמיע את השגרה החדשה!

בסוף השבוע הראשון את כבר תכיני לעצמך ארוחות בוקר מעולות את תרגישי שינוי עצום ושליטה על מה שנכנס לגוף שלך בשעות הבוקר ועד הצהרים.
שבוע שני
איך לאכול ארוחת צהריים, כזו שתעזור לך למנוע אכילה בלתי נשלטת אחה”צ

הרבה נשים מדלגות על ארוחת צהרים והדילוג הזה גורם לך להגיע למצב של חוסר שליטה מטורף בשעות אחה”צ, כי הגוף שלך לא קיבל בשעת הצהרים את הערכים שהוא זקוק להם. ולכן נלמד את הכלי שיגרום לך לא לדלג על ארוחת צהרים, כדי שלא תגררי לאכילה בלתי נשלטת בהמשך היום.

ארוחת צהרים – את תדעי מהם המרכיבים שחייבים להיות בארוחת הצהרים שלך, שיגרמו לך לאכול בדיוק את מה שהגוף שלך צריך, כדי שתהיי רגועה ומודעת לבחירות שלך ולא תרגישי צורך במתוק מיד אחרי ארוחת צהרים.

ואני רוצה להרגיע אותך, אלו מזונות שאת כבר אוכלת ויש לך בבית, רק לא בטוח שאת אוכלת אותם בזמן הנכון ובצירוף הנכון וכאן נעשה סדר ואת תקבלי המון רעיונות קלים ומתכונים.


בסוף השבוע השני את תצליחי לא לדלג על ארוחות צהרים, את תאכלי ארוחה מאוזנת ומדויקת שמתאימה לך ולא תאבדי שליטה באכילה שלך עד הערב!
שבוע שלישי
איך לבנות ארוחת ערב טובה שתספק אותך עד ליום למחרת, מבלי להיגרר לאכילה לילית 

עכשיו כשיש לך שגרת בוקר וצהרים מנצחת נשאר לסגור את הפינה של הערב.
הרבה נשים מוותרות על ארוחת ערב או מגיעות למצב שהן אוכלות בשעות ממש מאוחרות, ולכן בשבוע הזה נלמד מה קורה פיזיולוגיות בגוף שלנו בזמן הערב ואיך ניתן לנצל זאת להפחתת אכילה בלתי נשלטת דווקא בשעות הערב.

המרכיב שאת חייבת להכניס לארוחת הערב שלך, כדי שאת תהי רגועה ושלווה בלי התעוררות לחשקים.

האופציות השונות לארוחות ערב שגם מאזנות את החשקים שלך לאכילה מופרזת דווקא בשעות הלילה וגם עוזרות לך להתנקות מכל היום שהיה, כך שאת תקומי בבוקר רגועה ומאוזנת.

ואת כל זה אני מפרטת לך, מדגימה וממחישה כדי שתוכלי ליישם בקלות.
תקבלי חוברת מתכונים מיוחדת לארוחות ערב קלות ומהירות.


בסוף השבוע השלישי את תנהלי סדר יום שלם המותאם לך באופן אישי שבו את אוכלת ללא איבוד שליטה, את מרוצה מההתנהלות שלך ואת מודעת למה שאת מכניסה לגוף שלך.

מה מיוחד בשיטת הלימוד שלנו שמאפשר להתמיד הפעם לתמיד:

הייחודיות זה שיש לך 2 אפשרויות לימוד (ואת יכולה כמובן לשלב ביניהם), יש אפשרות ללמוד את הקורס ב-3 שבועות ויש אפשרות ללמוד את הקורס ב-14 שבועות, ב-14 שבועות את תקבלי כל שבוע מייל עם צעד אחד קטן שמרכיב את השיטה המלאה, סכ”ה יש 14 צעדים שמרכיבים את השיטה, אני ממליצה ללמוד בשני הדרכים, להכיר את השיטה ב-3 שבועות ולתת לעצמך זמן להפנים אותה ב-14 שבועות. ברגע שאת מצטרפת-את תחוברי ל-2 אפשרויות הלימוד.

ומה עוד את מקבלת להצלחה וודאית בתהליך?

תוסף תזונה MINIME
לשנה שלמה-9 בקבוקים

תוסף המבוסס על תמציות צמחים לתחושת שובע, איזון הורמונאלי וניקוי רעלים 100% טבעי ובריא.

תוסף מינימי הוא תוסף שפותח במטרה לתת לנשים קיצור דרך בריא וטבעי לאיזון הלפטין והגרלין,
הורמוני הרעב והשובע שלנו שלוקח זמן לאזן אותם, ככל שהם יהיו מאוזנים מהר יותר, לך יהיה קל יותר להתמיד, קל יותר זה אומר שתתמידי לאורך זמן! התוסף תומך בתהליך ויחד עם שיטת האכילה של מזל יהיה לך תצאות מושלמות.

מגיע עם שליח עד הבית בחינם!

בשווי 1,620 ש”ח

חשוב שתביני…

הגוף שלנו מדבר איתנו הורמונאלית.
יש לנו 2 הורמונים מרכזיים בגוף שאחראים על ויסות רעב ושובע.
ההורמון “הרע” – הורמון הגרלין. ההורמון “הטוב” – הלפטין.

שימי לב – חשוב!

אכילה ג’אנקית לאורך זמן מקבעת בגוף רמות גבוהות של הפרשת הורמון הגרלין שאחראי לאותת לגוף על רעב, וככל שהזמן עובר והורמון הגרלין מופרש בגוף לאורך זמן ומאותת לנו כל הזמן על רעב– יקח יותר זמן לאזן אותו מחדש,
כי הוא ‘שולט בגוף שלך’ , גם אם את מתחילה לאכול יותר בריא.
(מכירה את זה שאת מרגישה לפעמים באכילה שלך שמישהו אחר השתלט עליך ולקח לך את זכות הבחירה ואת מוצאת את עצמך אוכלת דברים שממש לא רצית ומרגישה חסרת אונים!) ולכן תהליך ירידה במשקל בצורה בריאה לוקח יותר זמן מתהליך של דיאטה קיצונית כי נדרשת עבודת שיקום הורמונאלית.

וזאת הנקודה החשובה שאנחנו חייבות להפנים- 
המשימה הראשונה שלנו היא לאזן את הפרשת הורמון הגרלין, להוריד את ‘השליטה שלו” ולתת להורמון הלפטין במה מכובדת ושליטה מחודשת, הורמון הלפטין אחראי על  שיווי משקל בין רעב ושובע בצורה חכמה שמיטביה עם הגוף בטווח הארוך ואנחנו רוצות אותו שולט בגופנו!

ובגלל שלוקח זמן לשנות את האכילה, אנחנו חייבות תוסף חיצוני שיעזור לנו ויזרז את התהליך!

הפתרונות שמציעים בחוץ…
דיאטות קיצוניות שרק משאירות אותך במעגל הדיאטות ההרסני, משבשות לך את האיזון ההורמונאלי,  גורמות לך לעלות במשקל שוב ושוב ושוחקות לך את הבטחון העצמי והאמונה שאי פעם תצליחי להשיג את הוגף החלומות שלך או “פתרונות” חיצוניים כמו טיפולי המסת שומן בקור וחום שעולים עשרות אלפי שקלים, תרגילי כושר מפרכים וקשים שלא באמת מביאים תוצאות ורק עושים נזקים לצוואר ולגב שלך, או ניתוח שכרוך בסיכון והחלמה קשה.

הפתרון של מזל עובד!

אני כל כך שמחה לבשר לך שאפשר לשלוט באכילה שלך, לנטרל חשקים באמצעות פתרון טבעי לחלוטין, שלא דורש ממך הוצאה ענקית של אלפי שקלים, קל ליישום ועובד
(כבר ראית מה אלפי הלקוחות שלנו מספרות).
קפסולה אחת ביום+שיטת האכילה של מזל  – זה כל מה שאת צריכה כדי להתחיל ליצור מערכת יחסים חדשה עם אוכל.

למה את חייבת מינימי?

כי מינימי מכילה קונגא’ק גלוקומנאן- בקונג’אק  יש סיבים בעלי פוטנציאל התרחבות של עד פי 17 מגודלם כאשר הם מצויים בסביבה מימית, כמו זו הקיימת בקיבה ובמערכת העיכול בגוף האדם. במהלך עיכול הסיבים מתנפחים ותופסים מקום רב בקיבה, באופן הגורם להפחתת אותות הרעב הפיזיולוגיים במוח. התוצאה היא הפחתת תחושת רעב, דיכוי התיאבון, והקניית תחושת שובע לזמן ממושך יחסית.

בנוסף סיבי קונג’אק סופחים וסופגים שומנים, ובכך מונעים את הצטברותם בגוף.  כתוצאה מכך, כמות מועטה יותר של קלוריות נספגת בגוף בתהליך העיכול.

כי מינימי מכילה תמצית תה ירוק –  תה ירוק מפחית חשקים למתוקים,
מאזן את בלוטות הטעם ועשיר באנטיאוסידנטים כך שהוא תורם לניקוי רעלים מהגוף ושריפת שומנים.

כי מינימי מכילה כרום פיקולינאט מינרל חיוני המאזן את רמות הסוכר בדם,
כשרמות הסוכר בדם מאוזנות מעגל ההשמנה נקטע. הורמון הלפטין מופרש יותר מהורמון הגרלין.

בתוסף מינימי יש תוספת של צמח הרגעה:

הכי חשוב עלי דמיאנה, צמח הרגעה
שעוזר לספיגה יעילה וטובה של המינימי-
ניצול מקסימלי של התוסף בתוך הגוף שלך

 

הדמיאנה ידוע כצמח המסייע לווסת ולחיות בשלום עם סימפטומים של דיכאון, חרדה, לחץ, עייפות, אדישות ונדודי שינה.
הוא מגן על גופנו מפני ההשפעות ההרסניות של הורמון הלחץ
(קורטיזול-המעודד אגירת שומן בטני)

כי מינימי מכילה אל-ארגינין – חומצת אמינו, משפרת זרימת דם טובה בגוף=
ניקוי רעלים טוב בגוף שלנו!
גוף נקי יותר – גוף מאוזן יותר הורמונאלית.

טכנולוגיה ייחודית למקסום תוצאות

תקראי היטב!!!
פורמולת מינימי שלנו בעלת טכנולוגיה ייחודית של איכות גבוהה בלתי מתפשרת של 100% רכיבים טבעיים, כשרים (בד”ץ העדה החרדית-הכשרות הכי מובחרת) ונקיים!

‏ייצור כחול-לבן

חשוב לנו מאוד שתדעי שהמינימי שלנו בטוחה לשימוש, היא מיוצרת בישראל, ייצור כחול-לבן, באישור משרד הבריאות, מיוצר תחת בקרה של מערכת ניהול איכות משולבת העונה לדרישות: GMP, lso22000, haccp.
יצרן גרינטק תוספי תזונה, רישיון יצרן מס’ 5233.

כך שאת יכולה להיות בטוחה שאת נותנת לגוף שלך את המוצר הטוב והמפוקח ביותר.

תוית הפרוביוטיקה שלנו העומדת בתקנים ובסטנדרטים הכי גבוהים

בונוסים נוספים משלימים שיבטיחו את ההצלחה שלך בתהליך

בשווי אלפי שקלים

Computer MiniMe-03-03

קורס “איך היא עושה את זה”

קורס שיראה לך הלכה למעשה איך ניראה השינוי בשטח, מעל 70 סרטונים שבהם מזל מתעדת את השינוי הפרטי שלה, איך היא מתמודדת עם אתגרים, איך היא מיישמת את השיטה ועוד. הקורס הזה מראה כמה השיטה נגישה וקלה ומחבר אותך לעשייה פרקטית.

בונוס בשווי 1,297 ש”ח

סדנת mazal go הכנה מנטאלית לתוכנית

סדנה הכנה לתוכנית, בת 4 שעות מלאות שיגרמו לך לפתח כוח רצון מברזל, לחסל את הקול המחליש שלך ולהתחבר לרצון האמיתי שלך להשגת גוף חלומותיך כדי שהפעם זה יהיה לתמיד!

בונוס בשווי 1,297 ש”ח

סדנת בישול
“משקיעה בעצמי”

הקלטת סדנת בישול מעשית און ליין שבה נבשל יחד אוכל בריא וטעים לכל החודש בפחות משעתיים וחצי, כדי שאת תפסיקי לשבור את הראש מה לאכול ומה להכין ובסוף תפלי לקפה, עוגות ונשנושים והכי חשוב – כדי שתזיני היטב את עצמך והיו לך כוחות שיא. כל הסודות שלי לחסכון בזמן במטבח שיקצרו לך את הדרך.

בונוס בשווי 1,297 ש”ח

קורס תמיכה מנטאלית
להתמדה!

קורס שיטע בך את היכולת לחיות אורח חיים בריא מתוך עוצמה פנימית, בקורס תקבלי הדרכות מעצימות ומחזקות ממזל שיבנו אצלך התמדה בלתי מתפשרת לאורך זמן!

בונוס בשווי 1,297 ש”ח

תמיכה וליווי אנושי להצלחה שלך במסגרת חבילת מינימי

קבוצת ווצאפ שקטה מעצימה עם מזל כהן:
לאורך השבוע תקבלי ממזל חיזוקים ובוסטים של אנרגיה להצלחה שלך!

אנחנו הולכים איתך יד ביד

בשווי 1,150 ש”ח

חבילת מינימי

לסיכום אלו כל הדברים שאת מקבלת כדי
לרדת במשקל אחת ולתמיד בדרך טבעית ובריאה:

שווי החבילה : 13,355 ש"ח

ההשקעה שלך בעצמך!
את הולכת להיות ממש מופתעת!
רק התוכנית ללימוד שיטת האכילה של מזל  כהן (ללא תוסף מינימי והבונוסים הנלווים) נמכרה ב4,900 ש”ח למאות נשים אבל
עכשיו זה משוגע לגמרי!

אני רוצה לתת לכל אישה הזדמנות!

החבילה תעלה לך רק 125 שקלים לחודש, למשך שנה,
סכ”ה 1500 ש”ח כולל הכל!!!!

למה כל כך זול??

כי אני רוצה שתרשמי מהר ותלמדי את השיטה שלי
ותרוויחי את החיים שלך מחדש!!!כן כן, זה משנה חיים!

לאחר ההצטרפות תקבלי מייל ברוכה הבאה עם כל הפרטים החשובים.


צפי בתיעוד של אלפי נשים שכבר חיות בשלום עם אוכל ונהנות מגוף בריא וחזק

מזל כהן בשידור חי מארחת תלמידות שלה שירדו מעל 20 קילו כל אחת!
השידור מתחיל 2 דקות אחרי שמתחיל הסרטון!

סיפור מרגש של חן לויפר שלו - אישה כבדת שמיעה: - מספרת על התוכנית שלי ומוכיחה שהכל אפשרי!!! "כי התוכנית של מזל פשוט גורמת לך להיות אדם מאושר יותר”

אושרה טייך:
“אחרי שעשיתי סבב קבוצות ושיטות, נתקלתי במזל דרך חברה שלי שירדה אצלה הרבה במשקל, אני עם מזל מעל חצי שנה, ירדתי 19 קילו והאמת זה הבונוס כי התוכנית של מזל פשוט גורמת לך להיות אדם מאושר יותר”

שרית אבו המדהימה שירדה אצל מזל כהן נכון להיום 23 קילו!

חיננית איש שלום המדהימה שירדה אצל מזל כהן נכון להיום 20 קילו!

שרית ישראלי המדהימה שירדה אצל מזל כהן נכון להיום 18 קילו!

ניקול הרמבם תלמידה של מזל כהן, הבריאה מסכרת!

טלי אהרוני עברה מהפך מדהים, נפיחות גדולה ירדה ממנה!

מאלי שמש קרוזייר, הבריאה מאלרגיה קשה, הורידה כדורים, ירדה במשקל

אלונה לזרוביץ, ירדה מעל 10 קילו

נועה לביא, ירדה מעל 18 קילו

סיפורי הצלחה מרגשים: ירידה במשקל, הורדת כדורים, כניסה להריון

אלירז פיין, קונדיטורית, “התוכנית של מזל זו הגאולה שחיכיתי לה…”
ירדה 6 קילו בחודש וחצי

חני בן אהרון, התחזקה נפשית בזכות התהליך וירדה 8 קילו

אווה תורג'מן, שינתה את כל הבית שלה, כולל הילדים, סיפור מעורר השראה

טליה מירז, עשתה סדר בתזונה, ירדה 5-6 קילו בבת אחת
“מזל יודעת מה היא אומרת התוכנית שלה מלאה בטיפים יישומים
שגרמו לי לעשות שינוי אמיתי”

זהבית: "אל תתלבטו תכנסו לזה כי זה ישנה לכם את החיים לשנים קדימה”

שמרית חסון: “הצלחתי דרך התוכנית של מזל לוותר על
אכילה רגשית של שנים על גבי שנים”

אדווה: "יש מגוון מוצרים של הרזיה שמבטיחים רק הרזיה,
רק משיגים לא רק הרזיה, דרך חיים”

הדס יאיר: "התוכנית של מזל היא לא סוג של אקמול היא תוכנית לחיים!”

גדית דן: “מה שהכי אהבתי בשיטה של מזל זה השילוב
של התזונה-תנועה ותודעה, זה גאוני”

מירי: ”אנשים התחילו להעיר איזה יופי התכווצת, האור פנים זורח”

מיכל: ”נוח לי מאוד עם המסגרת החופשית הזאת”

חני: ”קודם כל שיניתי את כל הבית שלי, ואני מאוד מאוד מרוצה מזה, כולנו מרגישים נהדר”

גדית דן: “מה שהכי אהבתי בשיטה של מזל זה השילוב
של התזונה-תנועה ותודעה, זה גאוני”

שאלות נפוצות

אנחנו עושים מאמצים מירבים לספק את המשלוחים שלנו כמה שיותר מהר.

זמני אספקת המשלוחים לרוב
האזורים בארץ:  3-5 ימים (לא כולל שישי, שבת).

יהודה ושומרון, אילת,ערבה, בקעה וים המלח : 5-10 ימים.

חשוב להיות זמינה לקבלת המשלוח.

שימי💜:

בתקופות של חגים וימים מיוחדים יתכנו עיכובים קלים באספקת המשלוח, נשמח להבנה וסבלנות.

כן, אנחנו רוצים שהמשלוח יגיע בצורה טובה והאיכותית ביותר.

תוסף  מינימי הוא תוסף שפותח במטרה לתת לנשים קיצור דרך בריא וטבעי לאיזון הלפטין והגרלין,
הורמוני הרעב והשובע שלנו שלוקח זמן לאזן אותם, ככל שהם יהיו מאוזנים מהר יותר, לך יהיה קל יותר להתמיד, קל יותר זה אומר שתתמידי לאורך זמן! התוסף תומך בתהליך ויחד עם שיטת האכילה של מזל – זה יביא לך תצאות מושלמות.

חשוב שתביני…

הגוף שלנו מדבר איתנו הורמונאלית.
יש לנו 2 הורמונים מרכזיים בגוף שאחראים על ויסות רעב ושובע.
ההורמון “הרע” – הורמון הגרלין. ההורמון “הטוב” – הלפטין.

שימי לב – חשוב!

אכילה ג’אנקית  לאורך זמן  מקבעת בגוף רמות גבוהות של הפרשת הורמון הגרלין שאחראי לאותת לגוף על רעב, וככל שהזמן עובר והורמון הגרלין מופרש בגוף לאורך זמן ומאותת לנו כל הזמן על רעב– יקח יותר זמן לאזן אותו מחדש,
כי הוא ‘שולט בגוף שלך’ , גם אם את מתחילה לאכול יותר בריא.
(מכירה את זה שאת מרגישה לפעמים באכילה שלך שמישהו אחר השתלט עליך ולקח לך את זכות הבחירה ואת מוצאת את עצמך אוכלת דברים שממש לא רצית ומרגישה חסרת אונים!)
ולכן תהליך ירידה במשקל בצורה בריאה לוקח יותר זמן מתהליך של דיאטה קיצונית כי נדרשת עבודת שיקום הורמונאלית.

וזאת הנקודה החשובה שאנחנו חייבות להפנים- 
המשימה הראשונה שלנו היא לאזן את הפרשת הורמון הגרלין, להוריד את ‘השליטה שלו”
ולתת להורמון הלפטין במה מכובדת ושליטה מחודשת,

הורמון הלפטין אחראי על  שיווי משקל בין רעב ושובע בצורה חכמה שמיטביה עם הגוף בטווח הארוך ואנחנו רוצות אותו שולט בגופנו!

ובגלל שלוקח זמן לשנות את האכילה, אנחנו חייבות תוסף חיצוני שיעזור לנו ויזרז את התהליך!

אנחנו חיים בעידן מלא בפיתויים ויש לנו הרגלי אכילה גרועים של שנים שקשה מאוד לשנות ולשלוט בהם והתוסף פשוט עוזר לנו כן להצליח לעבור תהליך בריא ומאוזן עם דחיפה חיצונית טכנולוגית שמזרזת את התהליך.

לוקחים קפסולה אחת ביום  למשך שנה עם הפסקה כל 3 חודשים לסירוגין, על מנת להגביר את יעילות התוסף.
ההמלצה היא לבדוק מתי הזמן הכי נוח ונעים לקחת:
אפשר לקחת כדור אחד לפני השינה (מומלץ לא לאכול שעתיים לפני).
או יחד עם ארוחת בוקר, או יחד עם ארוחת צהרים
ובכל מקרה, גם אם מפספסים לקחת בזמן שהתרגלתן אליו, פשוט לוקחים מתי שנזכרים.

חשוב להבין שהשיטה של מזל + התוסף  עוזרים לרפא את הגוף מהשורש, זה אומר שברגע שתתחילים ליישם את השיטה ולקחת את התוסף  הרבה תהליכים קורים בגוף שלנו , שאת חלקם אנחנו מרגישים פיזית ואת חלקם אנחנו לא מרגישים ולכן צריך להיות סבלניים ולהבין שהגוף חכם והוא יודע במה הוא נדרש לטפל קודם,  ההתמדה מצטברת ועושה את ההבדל, ולכן אנחנו ממליצים להתמיד בשיטה ובלקיחת התוסף מבלי לייחס תשומת לב לתוצאה כזו או אחרת ופשוט לתת לגוף לעשות את העבודה כמו שהוא יודע. התוצאות יגיעו והכי חשוב התוצאות יגיעו לתמיד.

אחרי הפתיחה יש לשמור בקירור, שהבקבוקים סגורים אפשר לשמור בארון בטמפ’ החדר.

בגיל המעבר מאוד מומלץ לקחת את התוסף, 
מינימי מחזקת ומבריאה את המערכת ההורמונאלית שלך מהשורש. ככל שתתמידי בנטילת המינימי על בסיס יומי, כך תרגישי את האפקט על כל הגוף שלך במיוחד בגיל המעבר.

המוצר בכשרות הגבוהה ביותר, בד”ץ העדה החרדית.

אם לוקחים קפסולה אחת ביום, קופסא מספיקה ל-חודש.
(מזכירה שכל 3 חודשיםעושים הפסקה של חודש, על מנת למקסם את התוצאות של התוסף.

מיד אחרי ההרשמה, הם נשלחים במייל אוטומטי לכל מי שרוכשת

את ממשיכה לקחת את התרופות בזמנים שהרופא קבע לך ואת המינימי את לוקחת בזמן שהכי נוח ומסתדר לך.

אפשר בהתייעצות עם הרופא שלך.

שותים את הכדור, אפשר לפתוח אותו ולהוסיף את האבקה שבקפסולה למשקה, לשייק וכו’.

היא מיוצרת בישראל, ייצור כחול-לבן, באישור משרד הבריאות, מיוצר תחת בקרה של מערכת ניהול איכות משולבת העונה לדרישות: GMP, lso22000, haccp.
יצרן גרינטק תוספי תזונה, רישיון יצרן מס’ 5233.

כך שאת יכולה להיות בטוחה שאת נותנת לגוף שלך את המוצר הטוב והמפוקח ביותר.

כן כן כן! בדקנו את זה לעומק ואין חשש של אגוזים, אלרגניים, גלוטן וחלב. המוצר טבעוני לגמריי ובטוח לשימוש ב100%.

ברגע שאת רוכשת את המינימי שלנו, את מקבלת הנחיות מדויקות על אופן נטילת המינימי , כולל התייחסות לתופעות לוואי והפקת המקסימום מהמינימי, בנוסף תוכלי להתייעץ איתנו טלפונית ולקבל תמיכה מקצועית.

מותר לאכול הכל! נשמע מוזר! אני יודעת! אצלנו הדגש הוא לא על מה שאסור, אלא על מה שבריא לאכול וכך לאט לאט מה שלא מתאים פשוט יוצא מהתפריט כי את מתאזנת, מניסיון שלנו, ברגע שאת מגבילה את עצמך, את עוד יותר לא מצליחה לעמוד במה שהצבת לעצמך.

השיטה שתטמיעי בתוכנית יסודית ושורשית ולכן היא מבריאה את הגוף מהשורש.
יש לנו המון הצלחות עם סכרת, לחץ דם, כולסתרול, איזון בלוטת התריס ואפילו סרטן.

יש לנו תלמידות מכל העולם, מכיוון שהתהליך עובר באינטרנט + קבוצת  ווצאפ אפשר לעשות אותו מכל מקום! וזה מה שטוב בתוכנית שלנו.
את הבונוסים נוכל לשלוח לך לחו”ל בתוספת תשלום דמי משלוח.

לשנות אכילה זה לא קל בכלל – בתוכנית אינטרנטית השינוי מחלחל אליך יום יום, חוסך לך המון זמן ואנרגיה להגיע כל שבוע למפגש. בקיצור זו שיטה מנצחת לעשיית שינוי אמיתי מהבית.

מתאימה מאוד ואף מומלצת, כשאת בהריון/מניקה עליך לדאוג לא רק להזנה של עצמך, אלא גם להזנה של העובר! ומכיוון שלימוד השיטה מאוד הדרגתי, יהיה לך קל מאוד להסתגל אליה .

ממשיכים לתרגל את השיטה!
השיטה משחררת אותך מדיאטות לתמיד.
ותאמיני לי שאחרי שתקבלי תוצאות מדהימות במעט זמן ובדרך כייפית כל כך, לא תרצי להפסיק!

אוכלים את כל אבות המזון ובעיקר את מה שאתן אוהבות לאכול!
אני אעשה לכן סדר ואתן תפריט מסגרת ותוכלו לשחק איתו להתאים לכן באופן אישי.

בפועל עליך לצפות בשיעור של מזל פעם בשבוע, השיעורים מאוד פרקטים ועד 20 דקות, ניתן להאזין אליהן תוך כדי נסיעה/ארגון הבית, ככה תחסכי זמן. בנוסף יש תמלול לכל שיעור וגם דפי עבודה ממקדים.
מבחינת ארגון וסדר – אני מאמינה בפשטות! את תלמדי להיות מאורגנת ומסודרת במינימום זמן. מי שעוקבת אחריי מספיק זמן יודעת שפשטות זה שם דבר אצלי.
בנוסף את מקבלת במשך 14 ימים מייל שבועי עם צעד אחד קטן להתמיד בו, 14 שבועות-14 צעדים=השיטה כולה! פשוט וקל

אם הגעת עד לכאן אני חייבת לומר לך משהו לפני שאת עוזבת את הדף…
את רואה אותי עכשיו אנרגטית  זוהרת, קורנת, בריאה ושמחה, אבל זה לא תמיד היה ככה, לפני 7 שנים חליתי במחלת כבד קשה מאוד, חויתי תופעות לוואי מאוד קשות כמו: הקאות של נוזלים שחורים, כאבי ראש מטורפים, אשפוזים בבתי חולים, הכבד שלי הפסיק לתפקד ולהוציא את הרעלים מהגוף ועל הדרך גם עליתי 20 קילו הרופאים נתנו לי כדורים לתפקודי כבד, ניסיתי מלא דיאטות ושיטות ולא עמדתי בשום דבר, התקופה הזו היתה התקופה הכי שחורה בחיים שלי, אבדתי אמון
בגוף שלי, אבל מה שהכי כואב זה שאבדתי אמון בעצמי. לא האמנתי שאי פעם אוכל לצאת מזה,
אני יודעת מה זה לנסות עשרות פתרונות
 – ולהתייאש
ולחשוב שכך אצטרך להיראות עד סוף חיי… וזה פשוט בלתי נתפס כמה נשים הולכות שולל אחר תעשיית הדיאטות ורק נשארות תקועות עם השומן שלהן, אני אומרת בפה מלא: חבילת מינימי זו חבילה שיצרתי כי סבלתי מאוד ויצאתי מזה! ועזרתי לעוד אלפי נשים, השיטה שלי עובדת, זה לא ניסוי חברתי. מחכה לך!

אם הגעת עד לכאן אני חייבת לומר לך משהו לפני שאת עוזבת את הדף…
את רואה אותי עכשיו אנרגטית  זוהרת, קורנת, בריאה ושמחה, אבל זה לא תמיד היה ככה, לפני 7 שנים חליתי במחלת כבד קשה מאוד, חויתי תופעות לוואי מאוד קשות כמו: הקאות של נוזלים שחורים, כאבי ראש מטורפים, אשפוזים בבתי חולים, הכבד שלי הפסיק לתפקד ולהוציא את הרעלים מהגוף ועל הדרך גם עליתי 20 קילו הרופאים נתנו לי כדורים לתפקודי כבד, ניסיתי מלא דיאטות ושיטות ולא עמדתי בשום דבר, התקופה הזו היתה התקופה הכי שחורה בחיים שלי, אבדתי אמון
בגוף שלי, אבל מה שהכי כואב זה שאבדתי אמון בעצמי. לא האמנתי שאי פעם אוכל לצאת מזה,
אני יודעת מה זה לנסות עשרות פתרונות
 – ולהתייאש
ולחשוב שכך אצטרך להיראות עד סוף חיי… וזה פשוט בלתי נתפס כמה נשים הולכות שולל אחר תעשיית הדיאטות ורק נשארות תקועות עם השומן שלהן, אני אומרת בפה מלא: חבילת מינימי זו חבילה שיצרתי כי סבלתי מאוד ויצאתי מזה! ועזרתי לעוד אלפי נשים, השיטה שלי עובדת, זה לא ניסוי חברתי. מחכה לך!

מאמרים שיכולים לעניין אותך

תפריט נגישות