מהצלחה להשראה!

בס״ד

כאן הופכים נשים רגילות למנטוריות לתזונה

שמרוויחות
200-500₪ לשעה

תוך 180 ימים

אם בא לך להמשיך עם העבודה שלך ולא להרוויח מאות שקלים לשעת עבודה,
אין לך מה להמשיך לקרוא

זה הזמן שלך לרכוש מקצוע שישנה לך את החיים
בשיטה מדויקת, בלעדית, קצרה, שתביא לך 100% הצלחה!

הכשרה מדויקת וקצרה

של 6 חודשים בלבד

משתלב עם החיים

שיעור מרוכז בוידאו פעם בחודש+תוכנית יישום חודשית

חומר פשוט להבנה

עם תרגול, דוגמאות, סיכומים ודפי הטמעה ויישום

100% ידע פרקטי

תכל׳ס מה עושים ואיך עושים, בלי תיאוריות וידע לא מעשי

מחנה אימונים

מפגש פרונטלי להטמעת החומר

3 קורסים במחיר 1:

קורס מקצועי,קורס אימוני וקורס עסקי.

ליווי ותמיכה

לאורך כל ההכשרה וגם אחרי ההכשרה: מענה יום יומי בקבוצת ווצאפ+זום חודשי

מלווה בחומר לימוד ועזר

המגיע עד אליך הבית.

תוכנית ההכשרה שלנו מתחלקת ל- 3 קורסים:

קורס ראשון

להפוך למנטורית מקצועית לתזונה בריאה עם שיטה ייחודית

קורס שני

להפוך למנטורית שיודעת להעביר נשים תהליך מלא ומקצועי.

קורס שלישי

להגשים ולהרוויח כסף בחיים האמיתיים כמנטורית לתזונה בריאה

המסע שתעברי בהכשרת המנטוריות שלנו:

קורס ראשון

להפוך למנטורית מקצועית לתזונה בריאה.

ההכשרה שלנו לא דומה לשום הכשרה שיש בשוק היום, בעוד במקומות אחרות תקבלי המון ידע שיאריך את זמן הלימודים, יגרום לך לשלם יותר כסף על הלימודים ובסוף יוציא אותך מבולבלת מעומס ידע ובלי ביטחון ללוות אנשים.
אצלנו תקבלי שיטת תזונה מדויקת, שיטה מוכחת שמזל כהן פיתחה והעבירה למעל 12,000 אנשים, שיטה שתיטע בך ביטחון ועוצמה להגשים את עצמך ולצאת לאור. שיטת קוד הבריאות.

הנה עקרונות השיטה שהופכים אותה ליוצאת דופן:

מבריאים את הגוף מהשורש

זה לא עוד טרנד בריאות. שיטת האכילה ״קוד הבריאות״ שתקבלי בהכשרת המנטוריות שלנו מתקנת את הגוף מהשורש, זה הידע והכלים המקוריים ביותר להבראת הגוף, ל ניקוי רעלים באופן יום יומי, לאיזון הורמונאלי ולרוגע ושליטה סביב האכילה.

שמים סוף לבלבול אחת ולתמיד

שיטת האכילה שלנו יוצרת סדר ובהירות איך מתנהלים בכל אחד מחלקי היום: בוקר, צהרים וערב. את לומדת לעומק מה צריך להיות בצלחת שלך וכך יש לך חופש בחירה במזון שנכנס לגופך, תוך הקפדה על כל רכיבי התזונה החשובים!

אכילה על פי תורת הרמב”ם

הכשרת המנטוריות שלנו בשיטת ״קוד הבריאות״ מבוססת על תורת הרמב”ם ועצותיו המדהימות עם התחשבות גדולה באורח החיים המודרני שמלא בפיתויים, כך שאת לומדת איך לשלב ג’אנק בצורה שלא תפגע בבבריאות שלך.

משתלב עם כל גישת תזונה

שיטת האכילה שלנו מלמדת איך יוצרים סדר בשגרת היום שלנו , את בעצם לומדת לעומק עקרונות בריאות של מה צריך להיות בצלחת מבחינת קבוצות מזון וכך יש המון חופש בחירה במזון עצמו וזה משתלב עם כל שיטת תזונה, תוך הקפדה על כל רכיבי התזונה החשובים!

מיישמים בהדרגה להצלחה

אפשר להטמיע את השיטה בתהליך מקוצר של שלושה שבועות או בתהליך ארוך יותר של 14 שבועות , במטרה להטמיע בכל שבוע עוגנים חדשים לשגרת החיים והכי חשוב מבלי להתייאש בדרך כמו שקורה בכל הדיאטות , וכמובן שמגיעים לתוצאות מדהימות שנשמרות לאורך זמן כי מצליחים להתמיד.

גוף בריא בנפש בריאה

במטרה לעזור לאנשים שאת הולכת ללוות לבנות חוסן מנטאלי ולהצליח הפעם לאמץ את השיטה הזו כדרך חיים , השיטה מלאה בכלים מנטלים מדויקים שעוזרים להתמודד בזמן משברים ואתגרים ומחזקים את הנפש ואת כוח הבחירה באכילה בריאה.

התכנים שתלמדי בקורס הראשון:

תלמדי שגרת בוקר מלאה כך שתוכלי להדריך בצורה מדויקת את הנשים שאת מלווה ליישם שגרת בוקר בריאה, תוכנית שגרת הבוקר כוללת:

 • נלמד להנחות את הנשים שאת מלווה איך לאכול ולשתות בבוקר כדי להקטין חשקים למתוק ופחמימות.

   

 • מאחר ולפתיחת הבוקר יש את המשמעות הכי חזקה לשליטה באכילה,
  אנחנו נלמד איך בעזרת הרגלונים קטנים, מגיעים למצב שמצליחים לשלוט במה שמכניסים לפה לאורך כל היום.

   

 • נלמד להנחות את הנשים שאת מלווה באיזה שעה בבוקר אוכלים ארוחת בוקר ראשונה ומה היא צריכה לכלול, כדי שהיא תמשיך לאכול במשך היום בדיוק את הכמויות שהיא רוצה.

   

 • נלמד להנחות את הנשים שאת מלווה באיזה שעה בבוקר אוכלים ארוחת בוקר שנייה ואיך מתאימים אותה באופן אישי להעדפות של כל אישה שאת מלווה ולסדר היום שלה, כדי להגיע לצהרים ללא נפילות ושבירות.

   

 • אלמד אותך איך להנחות את הנשים שאת מלווה להכין ארוחות בוקר בדקות בודדות, שיהיה להן קל וכיף להטמיע את השגרה החדשה!

   

 • בנוסף תקבלי חוברת מתכונים מיוחדת לארוחות בוקר קלות ומהירות שתוכלי לתת לנשים שאת מלווה, החוברת תהיה בקובץ וורד פתוח כך שתוכלי לשים את הלוגו שלך על החוברת ואף להוסיף מתכונים נוספים משלך.

תלמדי שגרת צהרים מלאה כך שתוכלי להדריך בצורה מדויקת את הנשים שאת מלווה ליישם שגרת צהרים בריאה, תוכנית שגרת הצהרים כוללת:

 • נלמד להנחות את הנשים שאת מלווה איך לאכול ארוחת צהריים, כזו שתעזור למנוע אכילה בלתי נשלטת אחה”צ

   

 • הרבה נשים מדלגות על ארוחת צהרים והדילוג הזה גורם להן להגיע למצב של חוסר שליטה מטורף בשעות אחה”צ, כי הגוף שלהן לא קיבל בשעת הצהרים את הערכים שהוא זקוק להם. ולכן תקבלי כלי שתוכלי להעביר לנשים שאת מלווה שיגרום להן לא לדלג על ארוחת צהרים, כדי שלא יגררו לאכילה בלתי נשלטת בהמשך היום.

   

 • ארוחת צהרים – את תלמדי להנחות את הנשים שאת מלווה מהם המרכיבים שחייבים להיות בארוחת הצהרים, שגורמים לאכול בדיוק את מה שהגוף צריך, כדי שהגוף יהיה רגוע ולא ירגיש צורך במתוק מיד אחרי ארוחת צהרים.

  ואני רוצה להרגיע אותך, אלו מזונות שכולם אוכלים ויש לנו אותם בבית, רק לא בטוח שהן אוכלות אותם בזמן הנכון ובצירוף הנכון וכאן נעשה סדר ואת תתני לנשים שאת מלווה המון רעיונות קלים ומתכונים שתקבלי ממני כמובן.

   

 • בנוסף תקבלי חוברת מתכונים מיוחדת לארוחות צהרים קלות ומהירות שתוכלי לתת לנשים שאת מלווה, החוברת תהיה בקובץ וורד פתוח כך שתוכלי לשים את הלוגו שלך על החוברת ואף להוסיף מתכונים נוספים משלך.

תלמדי שגרת ערב מלאה כך שתוכלי להדריך בצורה מדויקת את הנשים שאת מלווה ליישם שגרת ערב בריאה , תוכנית שגרת הערב כוללת:

 • נלמד להנחות את הנשים שאת מלווה איך לבנות ארוחת ערב טובה שמספקת אותן עד ליום למחרת, מבלי להיגרר לאכילה לילית.

   

 • הרבה נשים מוותרות על ארוחת ערב או מגיעות למצב שהן אוכלות בשעות ממש מאוחרות, ולכן בחלק הזה נלמד מה קורה פיזיולוגיות בגוף שלנו בזמן הערב ואיך ניתן להנחות את הנשים שאת מלווה לנצל זאת להפחתת אכילה בלתי נשלטת דווקא בשעות הערב.

   

 • נלמד מהו המרכיב שחייבים להכניס לארוחת הערב, כדי שתוכלי  להדריך את הנשים שאת מלווה להכניס אותו לארוחת ערב וכך הן יהיו רגועות ושלוות בלי התעוררות לחשקים.

   

 • נלמד להנחות את הנשים שאת מלווה מה האופציות השונות לארוחות ערב שגם מאזנות את החשקים לאכילה מופרזת דווקא בשעות הלילה וגם עוזרות להתנקות מכל היום שהיה, כך שקמים בבוקר רגועים ומאוזנים.

   

 • ואת כל זה אני מפרטת לך, מדגימה וממחישה כדי שתוכלי להנחות את הלקוחות שלך באופן קליל וכייפי.

   

 • בנוסף תקבלי חוברת מתכונים מיוחדת לארוחות ערב קלות ומהירות שתוכלי לתת לנשים שאת מלווה, החוברת תהיה בקובץ וורד פתוח כך שתוכלי לשים את הלוגו שלך על החוברת ואף להוסיף מתכונים נוספים משלך.

שגרת סופשים, חגים וחופשות שתשמש אותך בליווי הנשים שאת מלווה, תוכנית שגרת סופשים, חגים וחופשות כוללת:

 • נלמד להנחות את הנשים שאת מלווה מהו סגנון האכילה בסופי שבוע, אירועים וחגים שמאפשר  לא לוותר על מאכלים שאוהבים מבלי להיגרר לאכילה בלתי נשלטת.

   

 • אין ספק שיציאה מחוץ לשגרה מציבה אותנו בפני פיתויים רבים מול האוכל, אני מכירה המון נשים  שמצליחות רוב השבוע לעמוד בסדר יום מאוזן
  וכשמגיע סופ”ש הן מאבדות את עצמן, כאילו מישהי אחרת השתלטה להן על הגוף וכנראה שאת תפגשי את הנשים האלו במהלך הליווים שתעשי, ולכן בחלק הזה הזה אני אלמד אותך איך אני מחלקת את היציאה מהשגרה לשלושה חלקים:  לפני היציאה מהשגרה, בזמן היציאה מהשגרה (סופ”ש, חג, אירוע) ובחזרה לשגרה.

 • אלמד אותך  להנחות את הנשים שאת מלווה איך לפעול בכל חלק  כדי שהחלוקה הזו תאפשר להן לאכול דברים שהן אוהבות מבלי לאבד את השליטה ולהפריז באכילה, מבלי לעלות במשקל , והכי חשוב מבלי להרגיש מקופחות וסובלות.

 • בחלק הזה נבין איך מתמודדים עם כל יציאה מחוץ לשגרה מבלי לפחד כשמגיע סופ”ש! החלק הזה עוזר  לעבור כל יציאה מחוץ לשגרה  בניצחון גדול ובשליטה מלאה.

 • הדרכה ממוקדת לחגים – כל חג מביא איתו אתגרים ספציפיים ולכן אלמד אותך איך להנחות את הנשים שאת מלווה איך לנהוג בכל חג ספציפי: חגי תשרי, חנוכה, פורים ופסח.
  בנוסף אתן לך קבצי מתכונים חגיגיים ובריאים לכל חג.

 • הדרכה לצומות יהודיים (יום כיפור, ט׳ באב וכו׳) – תלמדי איך להנחות את הנשים שאת מלווה מה אוכלים ושותים לפני הצום, על מנת להיכנס לצום בצורה בריאה ולעבור אותו יחסית בקלות, איך שוברים את הצום בצורה בריאה ומה אוכלים ומה שותים ואיך מנצלים את הצום להבראת הגוף.

תלמדי שגרת בישול בריאה ומהירה שתשמש אותך בליווי נשים כשאת מלווה אותן, תוכנית שגרת בישול בריאה כוללת:

 • נלמד להנחות את הנשים שאת מלווה איך לקצר זמנים במטבח ע״י 2 כלים פרקטים כדי שהבישול הבריא לא יגזול זמן רב.

   

 • תקבלי 4 סדנאות דיגיטליות פרקטיות, בהן אדגים לך איך להכין אוכל בריא וטעים בשעתיים וחצי לכל החודש כך שתוכלי להעביר הלאה לנשים שאת מלווה.

 • מתכונים להכנה מראש שאפשר להקפיא –
  תקבלי קבצי מתכונים שתוכלי להעביר לנשים את מלווה שיאפשרו להן להתארגן מראש כך שיהיה להן אוכל בריא זמין בכל זמן, שרק יצטרכו לשלוף מהמקפיא ויש להן ארוחה בריאה ומזינה בקלות.
 •  
 • מתכונים מהירים לשליפה מיידית להכנת ארוחות ספונטניות בהשקעה של 5 דקות – תקבלי קבצי מתכונים שתוכלי להעביר לנשים שאת מלווה שיאפשרו להן להכין אוכל מהיר-בריא על מנת שלא יפלו לשטויות (כמו קפה ועוגיות).
 • תקבלי טבלת תכנון תפריט שבועי ליצירת סדר אכילה שבועי שתוכלי לתת לנשים שאת מלווהֿ, על מנת שהן יוכלו ליצור סדר ולתכנן את האכילה שלהן.
 • בנוסף תקבלי קובץ רשימת קניות ממוקד למתכונים.

שיטת התזונה
שתקבלי במסגרת הכשרת המנטוריות שלנו
היא לא עוד תפריט או דיאטה,

זו שיטה עם עומק ותהליך מובנה שבו אנחנו מלמדות אנשים להכיר את הגוף שלהם מבפנים,
אנחנו נותנות להם צעדים ברורים ליישום בהדרגה ומחזקים אותם נפשית ורוחנית!
בזכות השיטה הזו אנשים יהיו כל כך מרוצים ממך שהם ימליצו עליך מפה לאוזן ואת תגשימי את עצמך

ותהני מחיים של הגשמה, השפעה ופרנסה מדהימה!

נשים מעידות על שיטת התזונה של מזל כהן

קורס שני

להפוך למנטורית שיודעת להעביר תהליך שלם בהצלחה

באף בית ספר לתזונה לא מלמדים איך מעבירים תהליכי שינוי, זה קורס בפני עצמו: קורס אימון לשינוי הרגלים ודפוסי התנהגות. אצלנו את מקבלת בהכשרה את כל כלי האימון המדויקים שאת צריכה כדי להפוך למנהיגה אמיתית, כזו שיודעת להוביל אנשים להצלחה בשינוי תזונה , ברגע שיש לך שיטת תזונה מנצחת+כלים אימוניים לשינוי תזונה, הלקוחות שלך יצליחו בתהליך שאת תלווי אותם, וכך ההצלחה שלך בתחום מובטחת. את יכולה להתחיל להגשים את עצמך!

התכנים שתלמדי בקורס השני:

אלמד אותך עקרונות עבודה מול הנשים שאת עוזרת להן כדי שתוכלי להעביר נשים תהליכים שלמים בביטחון מלא, תקבלי ממני שיטה מסודרת הכוללת תהליך מובנה שיש לו התחלה, אמצע וסוף ולכן בחלק הזה נלמד:

 • איך לתשאל ולהכיר את הצרכים והמטרות של האישה שאת מלווה

   

 • איך להתאים לאישה שאת מלווה את שיטת האכילה בהתאם להעדפות שלה וסדר היום שלה.

   

 • איך להתאים את אורך הליווי שאת נותנת לאותה לקוחה ספציפית כך שהיא תוכל לבחור האם לעשות תהליך קצר וממוקד ב-4 שבועות או תהליך ארוך יותר של 14 שבועות.

 • תקבלי קבצי עבודה שיעזרו לך ללוות בצורה מסודרת את הלקוחות שלך, קבצי העבודה יעזרו לך בנוסף לבצע מעקב ורישום אחרי התקדמות של הלקוחות שאת מלווה, הקבצים כוללים:
  – שאלון אבחון מסודר לתחילת התהליך
  – סדר פעולות ברור לכל מפגש.
  – החומר הנלמד בכל מפגש.
  – הנחיות ברורות (שיעורי בית) ליישום עבור האישה שאת מלווה.

איך לעזור ללקוחה שלך להתמיד לאורך זמן בתהליך שינוי התזונה מבלי להישבר ולנטוש את התהליך. כשאישה עושה תהליך של שינוי תזונה יש אתגרים שמונעים ממנה להתמיד ולהשלים את השינוי ולכן תקבלי כלים מנטליים שיעזרו לך ללוות נשים כך שיוכלו לעמוד מול פיתויי האוכל ותדעי לחזק את היכולת שלהן לבחור (כמעט תמיד) באכילה נכונה, הכלים המנטליים כוללים:

 • כלי מנטלי פרקטי שיעזור  לך להנחות את הלקוחה שלך לצמצם רגעים של נפילות באוכל (להקדים תרופה למכה).

 • באופן טבעי ללקוחות שלך יהיו רגעי משבר וייאוש שבהם הן יעשו טעויות
  ויאכלו מעבר למה שצריך, נלמד לגרום להן לא להתייסר מכל משבר/טעות ולמנף את המצב כדי להיות חזקות יותר מול הפיתוי הבא.

 • כמו שאנחנו לא מתלבטות האם לצחצח שיניים בכל בוקר, אני אתן לך כלי חזק שיעזור ללקוחה שלך לא להתלבט בכלל ולשמור תמיד על כללי התזונה.

דמייני לעצמך...

שעברת את 2 הקורסים הראשונים, יש לך שיטת תזונה שהיא אוצר, יש לך כלים אימוניים שבזכותם הפכת להיות מנהיגה מובילה ומשפיעה, מה יקרה בחיים שלך?
איך הם ישתנו?
איזה תחומים ישתפרו בחיים שלך?
איך את תרגישי?
איך תקומי בבוקר?

זה בהחלט משנה חיים.

קורס שלישי

להגשים ולהרוויח כסף בחיים האמיתיים כמנטורית לאורח חיים בריא.

הייחודיות של ההכשרה שלנו זה שהיא נבנתה להצלחה שלך, זה לא עוד הכשרה שתיתן לך תעודה לקיר. מראש מזל כהן חשבה מה יגרום לכל מי שמגיעה להכשרה שלה להצליח. מזל נמצאת בשטח שנים והיא יודעת שכדי באמת לפרוץ ולהביא לקוחות משלמות צריך לדעת שיווק, כתיבה נכונה ומכירות
ולכן בקורס הזה תקבלי ממזל את הדברים המדויקים שיעזרו לך לפרוץ ולהרוויח כסף מהמקצוע החדש שלך-מנטורית לתזונה בריאה.

התכנים שתלמדי בקורס השלישי:

כדי לעזור לך להביא את הלקוחות הראשונות שלך, תעברי הכשרה הכוללת סטז׳ ל 2-4 נשים, כך שיהיה לך בטחון בלהעביר תהליך מלא לקוחות וגם יהיו לך המלצות שתוכלי להראות לנשים שמתעניינות בליווי שלך, לפני יציאתך לסטאז׳ אנחה אותך איך:

 • לבחור את ה2-4 נשים הראשונות לסטאז׳

   

 • לגבות תשלום סימלי על הסטאז׳

   

 • איך להעביר את הסטאז׳ בפועל

   

 • איך לבקש מהן המלצה בסוף הסטאז׳.

   

 • תקבלי סטאז׳ שלם מצולם בוידאו להשראה ולמידה

אלמד אותך איך להביא לקוחות ראשונות באמצעות האנשים שאת כבר מכירה והמעגלים החברתיים הקרובים שלך:

 • אתן לך נוסח מוכן שינחה אותך באיזה אופן לספר למשפחה, לחברות ולשכנות שלך שאת מתחילה ללוות נשים לשינוי תזונה על מנת שיוכלו להמליץ עליך ולהפנות אליך נשים מתאימות.

 • אתן לך נוסח מוכן שתוכלי להעלות בקבוצות פייסבוק ווצאפ שאת חברה בהם
  על מנת שידעו שאת מלווה נשים לשינוי תזונה.

איך לנצל זמנים מיוחדים שבהם נשים מחפשות ליווי של תזונה, כדי שתוכלי להביא את הנשים הללו אליך.

אתן לך 4 תבניות כתובות מוכנות לפרסום במדיות השונות (פייסבוק, קבוצות ווצאפ וסטטוס בווצאפ) שרק תצטרכי לעשות הדבק לפי הזמנים המתאימים,

 

 • נוסח לפרסום בתחילת שנה חדשה, יהודית ואזרחית עבור נשים שרוצות להתחיל את השנה ולהשקיע בגוף שלהן.

   

 • נוסח לפרסום אחרי חגי תשרי לנשים שאכלו הרבה בחגים

 • נוסח לפרסום אחרי חג פסח להתחדשות לקראת האביב

   

 • נוסח לפרסום לקראת חופשת הקיץ, להגיע קלילות ורזות

   

 • נוסח לפרסום בימים מיוחדים בשנה
  (כמו יום האהבה, יום האם, יום השוקולד וכו׳…)
 •  

ברגע שתספרי לסביבה שלך על מה שאת עושה, את תתחילי לקבל פניות רלוונטיות מנשים שרוצות לעבור תהליך ולכן אלמד אותך:

 • איך לנהל שיחה עם אישה שמתעניינת בליווי שלך כך שהיא תבין מה היא הולכת לקבל ממך ותרצה לקבל ממך את הליווי.

 • כמה לבקש על הליווי שלך ואיך להעיז לבקש את המחיר שלך מבלי להרגיש מבוכה.

דמייני לעצמך...

שעברת את 3 הקורסים, שזה כל ההכשרה. זהו את מתחילה לחיות את החיים שאת חולמת עליהם, חיים שבהם את עוזרת לאנשים, משנה להם את החיים, האנשים האלו מודים לך. את קמה בבוקר לעבודה שאת אוהבת, את מתפרנסת מדהים, יש לה חופש וגמישות לנהל את הזמן שלך, את יכולה לעבוד בכל מקום ומכל מקום. את מסופקת ומאושרת!

את חיה את החלום!

אני רוצה שתצליחי!

כדי להפוך אותך למנטורית מקצועית שבטוחה בעצמה וביכולת שלה לעזור לנשים אחרות,
הוספתי לך עוד דברים חשובים להצלחה שלך:

תהליך אישי -
שווי 2400 ₪

במסגרת ההכשרה נקדיש זמן ליישום הכלים המקצועיים על החיים האישיים שלנו במטרה שתעברי תהליך אישי עבור עצמך וגם זה יחזק לך את הביטחון שאת אכן מהווה דוגמא, מודל והשראה לנשים אחרות .

גישה לכל החיים
שווי 1000 ₪

גישה לאתר חברות סגור עם הקלטות של כל שיעורי הקורס לכל החיים כך שתוכלי להעמיק בתכנים שוב ושוב.

הרצאה על תנועה וספורט -
שווי 500₪

נלמד איך התנועה והספורט משתלבים באורח חיים בריא, אלו סוגי ספורט קיימים ומה תורם כל סוג ואיך לעודד את המלוות שלנו להכניס שגרה ספורטיבית לחיים.

הרצאה על הסייקל הנשי
שווי 500 ₪

נלמד את הסייקל הנשי, ילדות, ווסת, לפני לידה, בהריון, אחרי לידה, גיל המעבר, הגיל השלישי, נלמד את המלצות התזונה המתאימות לכל גיל ומצב.

הרצאות משלימות
שווי 1000 ₪

בריאות השיער, בריאות עור הפנים, בריאות המפרקים, בריאות השיניים, בריאות ילדים.

קבצים וטמפלטים
שווי 5000 ₪

כל הקבצים והטמפלטים (תבניות) פתוחים על מנת שתוכלי להשתמש בהם עבור עצמך, להוסיף את הלוגו שלך ולהעניק ללקוחות שלך.

הרצאות על ניהול זמן כאמא צעירה
שווי 500 ₪

איך מצליחים בהצלחה לשלב את המקצוע החדש מבלי להפר את האיזון של הבית ועדין להיות אמא נוכחת.

הרצאות על ניהול זמן כשכירה
שווי 500 ₪

ניהול זמן כשכירה - הרצאת אורח ממומחית לניהול זמן. איך לשלב הכנסה מהצד מבלי לפגוע בעבודה נוכחית.

קבוצת וואטסאפ פרטית+זום חודשי
שווי 5000 ₪

קבוצת ווצאפ לכל החיים להתייעצות, שאילת שאלות ותמיכה אישית ממזל עצמה. בקבוצת ווצאפ נמצאות נשים כמוכן שעוברות את ההכשרה+זום חודשי לייב עם מזל להעצמה ומענה על שאלות

בונוס מיוחד
שווי 10,000 ₪

mazal-tv

24 קורסים בנושאי תזונה, תנועה ותודעה

בונוס מיוחד
ספר ההכשרה המלא

את מקבלת גם את ספר ההכשרה,
ספר פיזי מושקע הכולל בתוכו את כל תכני ההכשרה, כולל שיעורי הבית ותוכנית היישום והלמידה החודשית, הספר הזה יעשה לך חיים קלים ויעזור לך לעבור את ההכשרה הזו בצורה הטובה ביותר.

סכ״ה שווי כל הבונוסים:

31,400 ש״ח

ואם שאלת את עצמך

האם תקבלי תעודה הסמכה מקצועית?

בסוף ההכשרה ובהתאם לעמידה בתנאי ההכשרה תקבלי תעודת הסמכה, כך שכל מי שתגיע אליך ותשאל איפה למדת ואצלי מי הוכשרת את תוכלי להציג בביטחון את התעודה שתקבלי בסוף הקורס:

מפרט ההכשרה

שלבי ההכשרה

חודש 1-3
ב-3 חודשים הראשונים לומדים לעומק את שיטת תזונה, שיטת ״קוד הבריאות״ שמזל כהן פיתחה וליוותה דרכה מעל 12,000 אנשים בהצלחה, ובמקביל מחזקים יכולת מנהיגות אישית ע״י לימוד עקרונות של הובלה ומנהיגות וביצוע התהליך יישום אישי של החומר במטרה לחיות את השיטה ולעבור בעצמך שינוי תזונתי עמוק! ככה שאת מרוויחה את התהליך גם לעצמך וגם להגשמה שלך ומחזקת את היותך מודל השראה עבור אנשים אחרים.
חודש 1-3
חודש רביעי
אחרי שלמדת בשלושה החודשים הראשונים את כל הידע המקצועי וגם יישמת אותו על עצמך, אנחנו נילמד איך ליישם אותו בשטח , תכלס מה את עושה כשלקוח/ה מגיע/ה אליך, איך את מעבירה תהליך שלם בהצלחה ובביטחון מלא, מה הוא כולל מהתחלה ועד הסוף. בחודש הזה את תקבלי גם סשן מטורף של מזל שבו היא מלווה 2 נשים שונות והיא ממש מראה לך הלכה למעשה איך הליווי ניראה וככה זה עושה לך סדר ואת מבינה בדיוק מה עושים עם לקוחות ואיך מעבירים אותם תהליך מלא בהצלחה גדולה.
חודש רביעי
חודש חמישי
אחרי שעשית הכנה בחודש הרביעי ולמדת וראית איך ניראה תהליך שלם מוצלח ומה הוא כולל, את יוצאת למשימת סטאז מעשי, במסגרת הסטאז׳ המעשי את תלווי שני א/נשים תהליך מלא, כמובן שנלמד אותך איך להביא את האנשים לסטאז׳, איך לגבות תשלום סמלי עליו ואפילו איך לבקש המלצה, ביצוע הסטאז׳ כבר במהלך ההכשרה יטע בך ביטחון ויאפשר לך להיכנס לשוק הפתוח ולהתחיל להרוויח כסף וגם להנות מימה שאת עושה.
חודש חמישי
חודש שישי
בחודש השישי השיעור עוסק בפאן העסקי-תקבלי את כל הכלים שאת צריכה כדי להתחיל לספר לאנשים שאת מנטורית ומדריכה לבריאות, תלמדי לשווק, למכור ולסגור תהליכי ליווי! בנוסף בשיעור הזה מקבלים ממזל בונוס אדיר תוכנית כלכלית בדרך ל10k הכנסה בחודש תוך פחות משנה. זה שיעור מאוד משמעותי בהכשרה שיעשה לך קפיצה רצינית בחיים שלך! מזל ממש מנחה אותך מה לעשות ואיך, את מקבלת הרבה תבניות של העתק הדבק שיהיו לך חיים קלים ושבאמת תתחילי לחיות את המקצוע החדש שלך.
חודש שישי

שיטת הלמידה בהכשרה:

כפי שכבר הבנת, ההכשרה הזו נועדה להצלחה שלך ולכן בנינו שיטת למידה חכמה המובססת מחקרים שמראים מה גורם לאנשים להצליח ללמוד, לזכור חומר, להטמיע אותו ולחיות אותו, שיטת הלמידה שלנו כוללת טכניקות לימוד שכל אחת יכולה להצליח איתם בהכשרה:

שיעור חודשי מרוכז

כל חודש נפתח שיעור בן 4 שעות שבו לומדים את כל החומר של אותו חודש בצורה מרוכזת, המטרה היא שפעם בחודש תשבי בצורה מרוכזת, תקבלי את כל החומר ותביני את התמונה המלאה. בצורה הזו את לא מבזבזת אנרגיה כל שבוע מחדש, אלא לומדת באופן מרוכז מה שהופך את הלמידה לנוחה ואפשרית.

סיכום כתוב של השיעור

לכל שיעור יש סיכום מתומלל וכתוב שעושה סדר ומאפשר ללמוד את החומר בצורה הטובה והעמוקה ביותר. במקום שתבזבזי זמן על לכתוב ולסכם את השיעור החודשי, אנחנו כבר עשינו בשבילך את כל העבודה ״השחורה״ֿ , אנחנו רוצים שתתרכזי 100% בלצפות בשיעור ולהבין את החומר וגם שיהיה לך כיף ותהני מהלמידה ולא תצטרכי כל רגע לעצור את השיעור כדי להספיק לכתוב.

תוכנית למידה חודשית

בכל שיעור מקבלים תוכנית מסודרת שבה מזל חילקה את החומר ללמידה והטמעה, כל שבוע את חוזרת על חלק קטן מהחומר של אותו החודש דרך סרטון ממוקד של חזרה על החומר וגם דרך החומר הכתוב וככה את מטמיעה אותו היטב. הטמעה של חומר בביסים קטנים זו הדרך הכי טובה, חכמה וקלה לזכור חומר ולהטמיע אותו ברמה הגבוהה ביותר. חשוב לנו לעשות לך את הלמידה לקלה אפשרית.

תוכנית יישום והטמעה

במסגרת ההכשרה את בעצמך עוברת תהליך הדרגתי של שינוי תזונה, במשך 14 שבועות הראשונים של ההכשרה תקבלי בכל שבוע צעד אחד קטן משיטת התזונה של מזל. ברגע שאת מטמיעה את שיטת התזונה בחיים הפרטים שלך, זה אומר שאת חיה את הידע בעוצמות הכי גבוהות שיש וזה כמובן יקדם אותך באופן אישי, אבל יותר מזה, זה יקדם אותך כמנטורית בריאות ויהפוך אותך למנטורית מקצועית שמיישמת בעצמה את כל השיטה.

כל ההכשרה הזו נבנתה להצלחה שלך!

מי אני שאכשיר אותך להיות מנטורית לתזונה בריאה?

ינואר 2014 התעוררתי בוקר אחד והתחלתי להקיא מים שחורים,
מסתבר שהיה לי מחלת כבד נדירה ומסוכנת, הכבד שלי הפסיק לפלוט רעלים החוצה, הגוף שלי צבר המון רעלים ותוך 3 חודשים מצאתי את עצמי עם עוד 20 קילו נוספים וכדורים לתפקודי כבד שהרופאים אמרו שאצטרך לקחת כל החיים.

שנאתי את עצמי – שנאתי את הגוף שלי

שנאתי את הכבדות, שנאתי ששום בגד לא עלה עליי והייתי צריכה ללבוש בגדים שהייתי מעדיפה לא ללבוש, הפסקתי ללכת לים כי התביישתי כל כך, לא הכרתי את עצמי, פחדתי שחברים יראו אותי, הרגשתי חסרת עמוד שדרה, חסרת שליטה, אובססיבית לאוכל, זה כמובן השפיע לי על הביטחון העצמי שלי, הערך העצמי שלי ירד, הפסקתי להעריך את עצמי, לא האמנתי שאני שווה משהו, שמישהו ירצה אותי ככה, הרגשתי חסרת כוח רצון, שהאוכל משתלט עליי כל פעם מחדש ומנהל אותי.

אני יכולה להשיג את גוף החלומות שלי אבל לא עם עוד דיאטה- הפעם זה הולך להיות שונה

מסתבר שכל הדיאטות מתעסקות בלהוריד משקל, ולא מטפלות בשורש הבעיה – שיבושים באיזון ההורמונלי של הגוף וסטרס תמידי שהגוף נמצא בו, בנוסף כשאנחנו יורדות משקל בצורה מהירה – אנחנו מאבדות שריר ונוזלים, ולכן יוצרות לגוף שלנו נזק.

יש הבדל משמעותי בניראות של גוף ששוקל לדוגמא 60 קילו
שהרכב הגוף הוא רובו שריר,
לבין גוף ששוקל 60 קילו ששהרכב הגוף הוא רובו שומן’
כפי שניתן לראות בתמונה:

כל הדיאטות הקיצוניות האלו, הפילו אותי בפח.
ברגע שהבנתי איך הדברים עובדים– התחלתי לחקור באובססיביות מה בדיוק הגוף צריך בשביל לשרוף שומן ולא לשרוף שריר ומים כמו כל הדיאטות בחוץ.

עד שהגעתי לרופא הכי גדול בעולם– הרמב״ם.
הרופא הראשון שדיבר לא רק על בריאות הגוף, גם על בריאות הנפש
(ידעת שכל דיאטה שאת עושה מכניסה את הגוף שלך לסטרס מטורף
והגוף בתגובה מפריש את הורמון הקורטיזול שמעודד אגירה וצבירה של שומן?).

שהתזונה שאני מכניסה לגוף שלי היא המפתח האמיתי לירידה במשקל 

כי הוא משפיע על מאזן החומציות בגוף ועל מאזן ההורמונים שלנו ששולטים במנגנון הרעב והשובע שלנו. גיליתי שיש מאכלים סודיים, צירופי מזון ופעולות מדויקות שמשחררים את השומן מהגוף בצורה מדהימה מבלי לפגוע במסת השריר ובנוזלים בגוף.

הבנתי שאני יוצאת לדרך חדשה, דרך שלא כרוכה בדיאטות, סבל, ייסורים והגבלות.
החלטתי שאני הולכת לעשות את זה כמו שצריך, בצעדים מתונים עם המון סבלנות כלפי הגוף שלי

ולכן פתחתי קבוצת פייסבוק סגורה עם 81 נשים
והתחלתי לתעד את התהליך שלי במשך 28 יום.

והתוצאות? היו מטורפות!

ירדתי 10 קילו תוך פחות מחודשיים!!!
ולא רק עבורי, גם עבור בנות הקבוצה שהיו איתי בתהליך!

באותו רגע הבנתי, זאת השליחות שלי על כדור הארץ. ומאז ועד עכשיו, במשך 8 שנים ליוותי מעל 12,562 נשים וחיסלתי 2.5 טון של שומן מציק כאן בישראל, יש לי שיטת תזונה שעובדת וזה הדבר שהפך אותי למותג על!

ואני כאן בשבילך לתת לך את השיטה שלי על מגש של כסף ולעזור לך להפוך למנטורית מקצועית, כזו שבטוחה בעצמה ויודעת להעביר תהליכי ליווי שלמים ומתפרנסת מזה בכבוד.

תוכלי לקרוא עליי עוד באתר הרשמי שלנו mazal-cohen.co.il תחת “המסע שלי”

נשים שעברו את ההכשרה מספרות:

ההשקעה שלך:

השווי האמיתי של ההכשרה שלנו בעיניים עצומות הוא מעל 50,000 שקלים!

כל קורס בפני עצמו בהכשרה שווה מעל 10,000₪

אם היית צריכה ללכת ללמוד את כל מה שתקבלי מאיתנו, הייתי צריכה לרכוש בין 4-8 קורסים ולבזבז המון זמן, ניסוי וטעיה ולא בטוח שזה היה מביא אותך לתוצאה שאנחנו יכולים להביא אותך בהכשרה הזו.

את כל זה אני חוסכת לך ומקצרת לך את הדרך והופכת לך אותה למדויקת והכי חשוב, לכזו שתביא אותך לתוצאות שאת רוצה להשיג.

עכשיו מה שאני הולכת להציע לך עוד רגע, לא הגיוני.

אני עדיין בהלם שאני כותבת את זה…

אבל הבטחתי לעצמי לתת לך את המקסימום – במינימום.

הבטחתי לעזור לכמה שיותר נשים שרוצות להגשים את עצמן
ולהיכנס לתחום של התזונה והבריאות ולעסוק בזה.

ולכן אחרי שתעברי שיחת התאמה ותתקבלי לתהליך נציג לך את המחיר המצחיק! 

אני יודעת זה משוגע לגמרי וזה אמיתי.
ולא, אין קאצ׳.
זה מחיר אחד מצחיק שתשלמי עבור הכשרה אחת מקצועית הכוללת את כל מה שאת צריכה להצלחה שלך!

ההבדל בין ההכשרה שלנו לבין לימודים בבתי ספר אחרים:

הנה סוד קטן...

הרבה נשים שלמדו בבתי ספר אחרים
באות ללמוד אצלנו כדי לקבל פרקטיקה
והן ממש מתאבסות שבזבזו כמה שנים
והרבה מאוד כסף
על לימודים שלא היו פרקטיים וקידמו אותן להגשמת החלומות שלהן,
חבל על הזמן והכסף שלך,

יש לך כאן הכשרה אחת מדויקת ומעשית שבאמת תהפוך אותך למנטורית שבטוחה בעצמה ויודעת להעביר תהליכי שינוי.

מה קורה מהרגע שאת נרשמת להכשרה:

נגן וידאו

שאלות נפוצות

השלב הראשון זה להירשם לשיחת התאמה וייעוץ במתנה.

בשיחה נבדוק האם את מתאימה לתהליך, במידה וכן את תתקבלי להכשרה ותוכלי לעבור אותה.

1. אם עשית שינוי בתזונה שלך ואת מוצאת את עצמך מחלקת טיפים לחברות ולסביבה שלך ואת נהנית מזה – את תהי מנטורית מדהימה! ואגב זה בדיוק הסיפור שלי שנגיע אליו בהמשך.

2. אם את אולי מאמנת כושר או מאמנת אישית או שלמדת תחום שהוא משלים לתזונה ואורח חיים בריא ואת רוצה לשלב גם תהליכי תזונה ואורח חיים בריא עם מה שאת כבר עושה – זה מאוד יתאים לך ויאפשר לך להגדיל את סל השירותים שלך וגם להביא קהל חדש בזכות השירות הזה.

3. אם את מתחברת לתזונה באופן כללי ואת רוצה לעשות שינוי קריירה או להגדיל את ההכנסה הקיימת, לעבוד מהבית, בזמן שלך, בכיף שלך ולהתפרנס טוב זה יכול להיות כיוון מעולה בשבילך.

4. אם את חולמת לעשות שינוי תזונה משמעותי עבור עצמך ואולי גם עבור המשפחה שלך והסביבה שלך ואת רוצה לעבור דרך שבסופה תהפכי להיות המנטורית של עצמך וממש תחיי את התזונה הבריאה – זו בדיוק הדרך להגשים את החלום שלך וגם להשפיע על הסביבה שהכי קרובה וחשובה לך.

5. אם למדת תזונה בבית ספר אחר ואין לך ביטחון וכלים ללוות נשים, ההכשרה שלנו תויא אותך לאור.

נסי לבדוק איפה את נמצאת מבין חמשתהסעיפים שמניתי כאן, מספיק להיות באחד מהם והמקצוע הזה יתאים לך. ת באחד מהם והמקצוע הזה יתאים לך.

 1.  קודם כל את בעצמך הופכת לגרסה בריאה, חיונית ואנרגטתית יותר – כי כשאת עוברת תהליך עומק משמעותי ויסודי  זה משפיע עליך, זה משנה אותך, זה מעצים אותך וכמובן כשאת מתחילה ללוות נשים אחרות זה נותן לך כוח להמשיך להתמיד ולשמור גם על עצמך.

 2. במידה ויש לך משפחה או אנשים קרובים שחשובים לך, השינוי שלך כמובן ישפיע גם עליהם ויחלחל אליהם, כי מה אנחנו רוצים עבור הקרובים שלנו, שרק יהיו בריאים.

 

 1. זה בין המקצועות הבודדים שמאפשרים עבודה מכל מקום ובלי הוצאות.
  בואי נעשה השוואה בין תחום הקוסמטיקה לבין תחום המנטורינג לאורח חיים בריא ותזונה. נניח והיית רוצה להיות קוסמטיקאית, קודם כל היית צריכה לעבור הכשרה מאוד ארוכה ויקרה, אח״כ תצטרכי להקים קלינקה ואם אין לך מקום בבית את תצטרכי לשכור מקום שעולה כסף עם התחייבות לחוזה לפחות לשנה, בנוסף תצטרכי לקנות רהיטים, מכשור יקר, חומרים, ציוד, לעצב, לשפץ, לצבוע ולסדר את הקליניקה שלך וכל ההוצאות האלו קורות עוד לפני שהתחלת להרוויח כסף.  בנוסף אופי מתן השירות הוא כזה שאת חייבת לפגוש פיזית את הלקוחות שלך, מה שמאוד מצמצם את החופש שלך כעצמאית וסוגר לך את היומן, ואם הקלינקה שלך בבית, כל היום יש לך רכבת של אנשים בתוך הבית שלך, לרוב זה לא נעים. ומה קורה במצב שאסור לקבל לקוחות פרונטלית כמו שקרה בקורונה? העסק והפרנסה פשוט קורסים. ובואי נדבר על ניסיון, לוקח המון זמן לצבור שם וניסיון בתחום הקוסמטיקה,  ואחרון חביב -חשוב לזכור זה עבודה עם הגוף שלך, לאורך זמן זה שוחק מאוד את הבריאות שלך ועושה כאבי גב מאוד קשים.

  לעומת זאת כשאת מלווה נשים לאורח חיים בריא ותזונה, את יכולה לאמן לקוחות מכל מקום מהארץ ומהעולם, במיוחד היום אחרי הקורונה, אנשים כמעט ולא רוצים לצאת מהבית, כך שזה לא משנה איפה את נמצאת, מכל מקום בארץ ובעולם את יכולה לפגוש נשים, ובכל זמן ובכל דרך: בזום, בטלפון, בווצאפ, כמובן שאם בא לך לפגוש פיזית את הלקוחות שלך את יכולה, אבל חשוב שתדעי שאת ממש לא חייבת, גם בתקופות של מגפות כמו הקורונה העסק שלך ימשיך לפעול, אצלי למשל העסק פרח בתקופת הקורונה.  עוד דבר חשוב מאוד , השירות שאת נותנת ללקוחות שלך לא מצריך קנייה של ציוד, חומרים, מכשור, שיפוץ, השכרה של קלינקה וכו׳ כך שרוב התשלום שאת מקבלת מהלקוחות שלך זה רווח נקי עבורך. מבחינת ניסיון, את תצברי מהר מאוד ניסיון, מספיק בין חמש לעשר לקוחות ראשונות מרוצות והן כבר ממליצות עליך לבאות, כך שיחסית קל מאוד לקבל לקוחות בלי הוצאות שיווק. ושנדבר על אופי העבודה, איזה כיף זה ללוות נשים, לתת להן עצות, לשנות להן את החיים, לשמוע איך הולך להן, לחזק אותן, לטעת בהן אמונה שהשינוי אפשרי וכמובן לראות אישה שמגיעה אליך במצב מסוים ויוצאת אישה חדשה לגמרי.  יש יותר מספק וממלא מזה? וכמובן שזה לא מקצוע שהורס את הגוף, הפוך זה מקצוע שמחזק את הגוף ושומר עליך בריאה. 

  >>

  זה פשוט מדהים!!!!! זה המקצוע הכי הכי חלומי שיש. לא סתם אני נמצאת בו כבר כמעט עשור. אני רוצה שתכירי בכל היתרונות המדהימים האלו שהמקצוע הזה מציע לך כי זה ידחוף אותך להגשים את החלום שלך.
  דבר שלישי שאני רוצה לספר עליו זה השוק שאת פועלת בו.
  היום, במיוחד אחרי הקורונה, אנשים מבינים שבריאות זה לא מותרות, השוק שלנו מגלגל מילארדים בשנה. ויותר ויותר נשים מחפשות ליווי אישי לאורח חיים בריא ותזונה ומוכנות להשקיע על זה כסף. אני ב-8 שנים האחרונות עזרתי ליותר מ12,000 נשים ששילמו לי כסף כדי לעבור תהליך של שינוי.

בואי נעשה יחד חישוב זריז. נניח ויש לך ארבע מתאמנות בשבוע שכל מתאמנת משלמת לך 150 ש״ח לשעה, מחיר שנהוג לקחת בהתחלה.  סכ״ה זה יוצא 600 שקלים בשבוע עבור ארבע מתאמנות, 600 שקלים כפול ארבע מתאמנות בחודש זה 2400 שקלים

וכל זה תמורת ארבע שעות עבודה בשבוע. ושוב זה רק כשאת מתחילה 

עם הזמן את צוברת ניסיון וצוברת המלצות, 

ואת יכולה גם להרוויח 250 שקלים לשעה ואפילו 400 שקלים לשעה ובהמשך את יכולה לעשות תהליכים קבוצתיים ולהרוויח גם 1000 שקלים לשעה ויש עוד אפשרויות של צמיחה וגדילה אינסופיות.
שימי לב איזה  יופי, כבר על ההתחלה את יכולה להרוויח הרבה מאוד כסף בלי הוצאות משמעותיות ויחסית במעט זמן עבודה.

1. אצלנו עוברים הכשרה עניינית וממוקדת שיהפכו אותך למנטורית אמיתית שמצליחה ללוות נשים ולהרוויח מזה כסף. ברוב בתי הספר את פשוט תקבלי המון המון ידע, זה יעמיס עליך, את הרוב את בכלל לא תזכרי כי הוא לא רלוונטי ללקוחות שלך ולכן הלימודים כל כך ארוכים.
בעידן שלנו להתחייב ללימודים כל כך ארוכים, במיוחד לסוג מקצוע שהוא חופשי ולא תואר זה פשוט בזבוז זמן, אלא אם כן את ממש אוהבת ללמוד, יש לך כסף מיותר ואת עושה את זה לכיף שלך.

2. בנוסף בגלל שהלימודים מאוד ארוכים ברוב בתי הספר, זה עולה הרבה מאוד כסף!!! אז את מוצאת את עצמך לומדת כמה שנים, משלמת הרבה מאוד כסף על הלימודים ולא מכניסה שקל. אצלנו תוכלי להתחיל לעבוד ולהרוויח כסף תוך 180 ימים.

3. עוד דבר חשוב שאת צריכה לקחת בחשבון: זה הזמן שתצטרכי להשקיע בבית ,ברוב המקומות הוא עצום, שכן את לומדת כל כך הרבה חומר שאת צריכה להיבחן עליו שלא מספיקים ללמד אותו בכיתה ואז את צריכה בבית, בזמן החופשי שלך לקרוא מלא חומרים וספרים ולזכור הכל לבחינה . אצלנו כמות הזמן שתצטרכי להשקיע בבית תהיה עבור יישום על עצמך, צפייה בתכני העשרה מהממים ולקראת הסוף תבצעי סטא׳ז בליווי שלנו, שגם הוא לא יקח לך יותר מכמה שעות בודדות. כלומר את ההכשרה שלנו תוכלי לשלב בשגרה הקיימת שלך, בין אם את שכירה, אמא צעירה וכוליי.

4. בנוסף אצלנו את מקבלת  ידע מדויק וארוז לשיטה מדויקת וברורה שתוכלי להעביר ללקוחות שלך בקלות.

5. אצלנו כל התכנים של ההכשרה מצולמים ועולים לאקדמיה שלנו לצפייה חופשית לכל החיים כך שתוכלי להשתמש בהם שוב ושוב.

ובגלל שאחד הדגשים המרכזיים בהכשרה שלנו זה להכשיר אותך ללוות נשים, תקבלי מאיתנו קבצי מיקוד לתהליכי ליווי שיעשו לך את החיים קלים במהלך הליווי עצמו, תקבלי גם קבצי מיקוד וקבצי מתכונים שתוכלי לתת ללקוחות שלך והם יעופו עליך בזכות זה.

6. בנוסף במסגרת ההכשרה שלנו אנחנו שמים דגש משמעותי על יישום השיטה בחיים שלך, כך שגם ברמה האישית את תרוויחי הרבה מאוד וכמובן שתחזקי את הביטחון שלך שאת אכן מהווה מודל והשראה לנשים אחרות.

7. ובואי נדבר תכל׳ס, על החיים האמיתיים בחוץ, בסופו של דבר רוב הנשים שמגיעות ללמוד אצלנו, לא מעוניינות בתעודה על הקיר, הן רוצות באמת להצליח בתחום, ללוות נשים ולהתפרנס מזה ולכן במסגרת ההכשרה שלנו את תקבלי
כלים עסקיים של שיווק ומכירות , תקבלי ממני נוסחי שיווק ומכירה שעובדים , פשוט תעשי ״העתק -הדבק״ וככה תביאי את הלקוחות הראשונים בתשלום! בנוסף אני מאפשרת לך לרכב על ״הגב״ שלי, כי אני צברתי את המוניטין, את הניסיון , ואת ההעדויות ואת תוכלי להשתמש בזה ולהראות ללקוחות שלך.  

8. וגם שימי לב, תקבלי גם הרצאות על ניהול זמן –

-איך לשלב עבודה חדשה מבלי לפגוע בעבודה שלך כשכירה.
-אם את אמא צעירה כמוני, אז איך לשלב את זה עם תינוקות וילדים צעירים.

9. הדובדבן שבקצפת – כבר במהלך ההכשרה את תעברי סטאז מקצועי שיכשיר אותך לצאת זקופה ובטוחה בעצמך .

10. ושימי לב – ההכשרה שלנו היא לנשים בלבד.

אני יודעת שיש נשים שזה פרט שהוא חשוב להן.


11. ולא רק זה, אמנם ההכשרה שלנו מסתיימת רישמית אחרי חצי שנה, אבל חשוב לנו ללוות אותך להצלחה גם אחרי ההכשרה אז אנחנו עדין ממשיכות להיות בקשר דרך קבוצת הווצאפ של הבוגרות שלנו, כך שתמיד תוכלי להתייעץ, לשתף, לשאול ולקבל תמיכה. 

>> אז עכשיו אני מניחה שאת בטח מבינה למה הכי שווה ללמוד אצלנו

1. קודם כל אנשים עפים על השיטה הזו, זה לא סתם שיש לנו כמות עצומה של עדויות וסרטונים והרבה הרשמות של פה אוזן. כשמשהו הוא באמת טוב הקהל מצביע ברגליים וזה אומר הרבה על השיטה מבלי שאסביר יותר מידי.

2. המטרה של השיטה זה להבריא את הגוף מהשורש -שזה אומר במילים ברורות יותר, שלומדים איך לאכול על פי קוד ההפעלה של הגוף לתמיכה ולשמירה על בריאות מערכת העיכול שהיא מרכז הגוף שלנו, בנוסף השיטה עוזרת לנקות את הגוף באופן יום יומי, להגיע לאיזון הורמונאלי ולהשיג רוגע ושליטה סביב האכילה, כך שלא משנה מה הסיבה בגללה אנשים באים אליך הפתרון תמיד יהיה השיטה עם התאמות ספציפיות שנלמד בהכשרה.


3. השיטה שלנו מתאימה לרוב האוכלוסייה ולכל גישת תזונה , מפליאו, 80-10-10, צום לסירוגין, צימחונות, טבעונות וכדומה
ומאפשרת לעשות התאמות אישיות לכל לקוחה,  כי שיטת האכילה שלנו מלמדת איך יוצרים סדר בשגרת היום שלנו בדגש על שגרת בוקר בריאה, שגרת צהרים בריאה ושגרת ערב בריאה, את בעצם לומדת לעומק עקרונות בריאות של מה צריך להיות בצלחת מבחינת קבוצות מזון וכך יש המון חופש בחירה במזון עצמו וזה משתלב עם כל שיטת תזונה, תוך הקפדה על כל רכיבי התזונה החשובים! למשל אם אנחנו ממליצים בצהרים לאכול חלבון כחלק מארוחת צהרים בריאה ומזינה, זה לא משנה אם זה חלבון צמחוני או חלבון מן החי.
שניהם אפשריים בשיטה שלנו ולכן זה משתלב עם כל השיטות.


4. השיטה שלנו היא ברוח תורת הרמב”ם,

שיטת האכילה שלנו כולה מבוססת על תורת הרמב”ם ועצותיו המדהימות עם התחשבות גדולה באורח החיים המודרני ובכך שיש מזון שהנפש צריכה מידי פעם, גם אם הוא לא הכי בריא, כך שאת לומדת איך לשלב  את הג’אנק הפוד בצורה שלא תפגע בתהליך, (אם בא לך כמובן) .


5. הדבר  הכי חשוב בשיטה שלנו, זה שמיישמים אותה בהדרגה , כך שלא  מתייאשים בדרך, שיטת האכילה שלנו גאונית כי מעבירים אותה בהדרגה, אפשר להעביר אותה בתהליך מקוצר של שלושה שבועות או בתהליך ארוך יותר של 14 שבועות , במטרה להטמיע בכל שבוע עוגנים חדשים לשגרת החיים והכי חשוב מבלי להתייאש בדרך כמו שקורה בכל הדיאטות , וכמובן שמגיעים לתוצאות מדהימות שנשמרות לאורך זמן כי מצליחים להתמיד.


6. ואחרון. השיטה שלנו משלבת גוף -נפש, במטרה לעזור ללקוחות שלנו לבנות חוסן מנטאלי , להצליח לאמץ את השינוי הזה כדרך חיים , השיטה מלאה בכלים מנטלים מדויקים שעוזרים להתמודד בזמן משברים, בזמן יציאה מחוץ לשגרה וכול׳. כמו שאת מבינה – זה לא עוד טרנד, זה לא עוד שיטה שכולם נוהרים אחריה ואחרי כמה זמן היא פשוט נעלמת ומגלים שהיא היתה שיטה מזיקה. יש כאן דרך חיים שעובדת כבר עשור לאלפי נשים, וזו אחת המתנות הכי גדולות שאת יכולה להעניק לנשים.

במחזור הנוכחי מזל כהן בעצמה מעבירה את כל ההכשרה, שווה ביותר!

בהחלט אפשרי ומומלץ.
ההכשרה הזו בנויה כך שאת עוברת תהליך אישי משמעותי.
גם אני השנה לומדת קורס הכשרת מדריכות יוגה ואין בכוונתי ללמד יוגה, עשיתי את הקורס בשביל עצמי, רציתי להיות הכי טובה שיש.

זהו חשש מוצדק.
ובדיוק בגלל זה במודול השני שלנו אלמד אותך
איך לעזור ללקוחה שלך להתמיד לאורך זמן בתהליך שינוי התזונה מבלי להישבר ולנטוש את התהליך.

כשאישה עושה תהליך של שינוי תזונה יש אתגרים שמונעים ממנה להתמיד ולהשלים את השינוי ולכן תקבלי כלים מנטליים שיעזרו לך ללוות נשים כך שיוכלו לעמוד מול פיתויי האוכל ותדעי לחזק את היכולת שלהן לבחור (כמעט תמיד) באכילה נכונה.

על מנת שתוכלי להצליח להתאים באופן אישי לכל אישה את מה שנכון לה אלמד אותך עקרונות עבודה מול הנשים שאת עוזרת להן כדי שתוכלי להעביר נשים תהליכים שלמים בביטחון מלא, תקבלי ממני שיטה מסודרת הכוללת תהליך מובנה שיש לו התחלה, אמצע וסוף,

במסגרת ההכשרה נקדיש זמן ליישום הכלים המקצועיים על החיים האישיים שלנו במטרה שתעברי תהליך אישי שיחזק לך את הביטחון שאת אכן מהווה דוגמא, מודל והשראה לנשים אחרות (וכמובן שגם ברמה האישית תרוויחי המון מהחלק הזה בקורס)

את יוצאת לעולם, אחרי שעברת הכשרה מדהימה ומדויקת במינימום זמן,  יש לך את כל הכלים שאת צריכה כדי ללוות נשים בביטחון, ברור לך בדיוק מה הן הולכות לקבל ממך ומה השינוי הגדול שהולך לקרות להן בחיים כך שאת הופכת להיות מנטורית נלהבת שהאנרגיות שלה מדבקות וגורמות למתעניינות לבטוח בך, ולרצות לעבור תהליך דווקא איתך וכמובן הן שמחות לשלם לך עבור השירות שאת מציעה להן.
אז כן החלום שלך יכול להתגשם ממש בקרוב, חצי שנה ויש לך מקצוע ביד. לא עוד לימודים ארוכים, מייאשים ומתישים.
>> חלומות נועדו להתגשם והדרך אליהם צריכה להיות מדויקת, ספציפית ובזמן סביר שלא נמרח ושומר על האנרגיות שלך לעשייה החשובה בעולם האמיתי – ללוות נשים לאורח חיים בריא.

בנימה אישית...

גם אני לפני 8 שנים הייתי במקום שלך,
מצאתי את עצמי מייעצת ונותנת טיפים לנשים.
ברגע שהבנתי שהפכתי להיות השראה
ואני יכולה ללוות נשים – סללתי את הדרך שלי.
אני מבינה את החששות והפחדים שלך, כי גם אני התמודדתי איתם
ומה שעזר לי ללכת על זה – זה הידיעה שאני משפיעה ומשנה לנשים את החיים וככה החיים שלי משתנים, לקום כל בוקר לעשייה משמעותית ומספקת זה הדבר הכי מתגמל ומשמח
וזה שווה הכל.  במסגרת ההכשרה אני מבטיחה לתת לך את כל הכלים שיבטיחו את ההצלחה שלך כך שתהפכי לאישה מלאת ביטחון בעצמה ובמה שיש לה להעניק לאחרות. 

אני מאמינה בך -

מזל כהן.

מה יש לעוד נשים להגיד...

מלאי את הטופס לשיחת התאמה וייעוץ במתנה

עיצוב ובניה – סיי טימיאנקר BetterBrands

תפריט נגישות