ממשיכים בשגרה כואבת, ולא מתרגלים- עד שכולם חוזרים

משלוח חינם בקנייה מעל 300 שקל  |  להזמנה טלפונית 050-9755552  |  חדש! משלוחים לארה״ב ואירופה

משלוח חינם בקנייה מעל 300 שקל

להזמנה טלפונית 050-9755552 | חדש! משלוחים לחו״ל

בס״ד

הגיע הזמן שלך לצאת לדרך חיים חדשה עם הגוף שלך ולהטמיע כדרך-חיים עוגני בריאות שיבריאו את הגוף שלך מהשורש כדי שתשלטי באכילה שלך, תגיעי למשקל מאוזן, תגיעי לאיזון הורמונאלי והכי חשוב תחזירי לעצמך את השליטה כשאת עומדת מול אוכל!

תוכנית אחת משנת חיים שבה תקבלי את כל הסודות המוכחים של האנשים הבריאים בעולם שמצליחים לשלוט באכילה שלהם

תוכנית דיגיטלית

בת 5 חודשים

בהנחיה של מזל

הכוללת

3 מפגשים מוקלטים

לצפיה בזמן שנוח לך

סה״כ

24 שעות לימוד

פרונטליים

קבוצת וואטסאפ

להצלחה שלך!

לליווי והטמעה לאורך כל התוכנית עם מזל

תוכנית ״קוד הבריאות״ עבדה על מעל 12,000 נשים כי:

מבריאים את הגוף מהשורש

זה לא עוד טרנד בריאות. שיטת האכילה שתקבלי בתוכנית ״קוד הבריאות״ מתקנת את הגוף מהשורש, זה הידע והכלים המקוריים ביותר להבראת הגוף,ל ניקוי רעלים באופן יום יומי, לאיזון הורמונאלי ולרוגע ושליטה סביב האכילה.

שמים סוף לבלבול אחת ולתמיד

שיטת האכילה שלנו יוצרת סדר ובהירות איך מתנהלים בכל אחד מחלקי היום: בוקר, צהרים וערב. את לומדת לעומק מה צריך להיות בצלחת שלך וכך יש לך חופש בחירה במזון שנכנס לגופך, תוך הקפדה על כל רכיבי התזונה החשובים!

אכילה על פי תורת הרמב”ם

תוכנית ״קוד הבריאות״ מבוססת על תורת הרמב”ם ועצותיו המדהימות עם התחשבות גדולה באורח החיים המודרני שמלא בפיתויים, כך שאת לומדת איך לשלב ג’אנק בצורה שלא תפגע בבבריאות שלך.

משתלב עם כל גישת תזונה

שיטת האכילה שלנו מלמדת איך יוצרים סדר בשגרת היום שלנו , את בעצם לומדת לעומק עקרונות בריאות של מה צריך להיות בצלחת מבחינת קבוצות מזון וכך יש המון חופש בחירה במזון עצמו וזה משתלב עם כל שיטת תזונה, תוך הקפדה על כל רכיבי התזונה החשובים!

מיישמים בהדרגה להצלחה

אפשר להטמיע את השיטה בתהליך מקוצר של שלושה שבועות או בתהליך ארוך יותר של 14 שבועות , במטרה להטמיע בכל שבוע עוגנים חדשים לשגרת החיים והכי חשוב מבלי להתייאש בדרך כמו שקורה בכל הדיאטות , וכמובן שמגיעים לתוצאות מדהימות שנשמרות לאורך זמן כי מצליחים להתמיד.

גוף בריא בנפש בריאה

במטרה לעזור לך לבנות חוסן מנטאלי ולהצליח הפעם לאמץ את התוכנית הזו כדרך חיים , השיטה מלאה בכלים מנטלים מדויקים שעוזרים להתמודד בזמן משברים ואתגרים ומחזקים את הנפש שלך ואת כוח הבחירה שלך באכילה בריאה.

המסע שתעברי לעבר גוף החלומות שלך ובריאות שיא:

מפגש ראשון

תלמדי שגרת בוקר בריאה מלאה שתראה לך  איך לאכול ולשתות בבוקר כדי להקטין חשקים למתוק ופחמימות ולנצל את זמן הבוקר לניקוי רעלים והבראת הגוף

 • מאחר ולפתיחת הבוקר יש את המשמעות הכי חזקה לשליטה באכילה שלך, אנחנו נלמד איך בעזרת הרגלונים קטנים, תגיעי למצב שאת מצליחה לשלוט במה שאת מכניסה לפה שלך לאורך כל היום.
 • נלמד באיזה שעה בבוקר אוכלים ארוחת בוקר ראשונה ומה היא צריכה לכלול, כדי שאת תמשיכי לאכול במשך היום בדיוק את הכמויות שאת רוצה.
 • נלמד באיזה שעה בבוקר אוכלים ארוחת בוקר שנייה ואיך מתאימים אותה באופן אישי להעדפות שלך ולסדר היום שלך, כדי שתגיעי לצהרים ללא נפילות ושבירות.
  נלמד איך להכין ארוחות בוקר בדקות בודדות, שיהיה לך קל וכייף להטמיע את השגרה החדשה!

  בסוף השבוע הראשון את כבר תכיני לעצמך ארוחות בוקר מעולות את תרגישי שינוי עצום ושליטה על מה שנכנס לגוף שלך בשעות הבוקר ועד הצהרים.

מפגש שני

תלמדי שגרת צהרים בריאה מלאה שתראה לך איך לאכול ארוחת צהריים, כזו שתעזור לך למנוע אכילה בלתי נשלטת אחה”צ

 

 • הרבה נשים מדלגות על ארוחת צהרים והדילוג הזה גורם לך להגיע למצב של חוסר שליטה מטורף בשעות אחה”צ, כי הגוף שלך לא קיבל בשעת הצהרים את הערכים שהוא זקוק להם. ולכן נלמד את הכלי שיגרום לך לא לדלג על ארוחת צהרים, כדי שלא תגררי לאכילה בלתי נשלטת בהמשך היום.

   

 • ארוחת צהרים – את תדעי מהם המרכיבים שחייבים להיות בארוחת הצהרים שלך, שיגרמו לך לאכול בדיוק את מה שהגוף שלך צריך, כדי שתהיי רגועה ומודעת לבחירות שלך ולא תרגישי צורך במתוק מיד אחרי ארוחת צהרים.

   

 • ואני רוצה להרגיע אותך, אלו מזונות שאת כבר אוכלת ויש לך בבית, רק לא בטוח שאת אוכלת אותם בזמן הנכון ובצירוף הנכון וכאן נעשה סדר ואת תקבלי המון רעיונות קלים ומתכונים.

  בסוף השבוע השני את תצליחי לא לדלג על ארוחות צהרים, את תאכלי ארוחה מאוזנת ומדויקת שמתאימה לך ולא תאבדי שליטה באכילה שלך עד הערב!

תלמדי שגרת ערב בריאה מלאה שתראה לך איך לבנות ארוחת ערב טובה שתספק אותך עד ליום למחרת, מבלי להיגרר לאכילה לילית ואיך לנצל את השעות האלו לניקוי רעלים והבראת הגוף :

 • עכשיו כשיש לך שגרת בוקר וצהרים מנצחת נשאר לסגור את הפינה של הערב.

   

 • הרבה נשים מוותרות על ארוחת ערב או מגיעות למצב שהן אוכלות בשעות ממש מאוחרות, ולכן בשבוע הזה נלמד מה קורה פיזיולוגיות בגוף שלנו בזמן הערב ואיך ניתן לנצל זאת להפחתת אכילה בלתי נשלטת דווקא בשעות הערב.

   

 • המרכיב שאת חייבת להכניס לארוחת הערב שלך, כדי שאת תהי רגועה ושלווה בלי התעוררות לחשקים.

   

 • האופציות השונות לארוחות ערב שגם מאזנות את החשקים שלך לאכילה מופרזת דווקא בשעות הלילה וגם עוזרות לך להתנקות מכל היום שהיה, כך שאת תקומי בבוקר רגועה ומאוזנת.

   

 • ואת כל זה אני מפרטת לך, מדגימה וממחישה כדי שתוכלי ליישם בקלות.
  תקבלי חוברת מתכונים מיוחדת לארוחות ערב קלות ומהירות.


  בסוף השבוע השלישי את תנהלי סדר יום שלם המותאם לך באופן אישי שבו את אוכלת ללא איבוד שליטה, את מרוצה מההתנהלות שלך ואת מודעת למה שאת מכניסה לגוף שלך.

מפגש שלישי

שגרת סופשים, חגים וחופשות נלמד שיטת אכילה בסופי שבוע, אירועים וחגים שתאפשר  לא לוותר על מאכלים שאת אוהבת מבלי להיגרר לאכילה בלתי נשלטת.

 
 • אין ספק שיציאה מחוץ לשגרה מציבה אותנו בפני פיתויים רבים מול האוכל, אני מכירה המון נשים שמצליחות רוב השבוע לעמוד בסדר יום מאוזן וכשמגיע סופ”ש הן מאבדות את עצמן, כאילו משהי אחרת השתלטה להן על הגוף.

 • ולכן בשבוע הזה אני אגלה לך איך אני מחלקת את היציאה מהשגרה לשלושה חלקים: לפני היציאה מהשגרה, בזמן היציאה מהשגרה (סופ”ש, חג, אירוע) ובחזרה לשגרה.

 • נלמד יחד איך לפעול בכל חלק  כדי שהחלוקה הזו תאפשר לך לאכול דברים שאת אוהבת, מבלי לאבד את השליטה ולהפריז באכילה, מבלי לעלות במשקל, והכי חשוב מבלי להרגיש מקופחת וסובלת. 

  מעכשיו את תתמודדי עם כל יציאה מחוץ לשגרה  כבר לא תפחדי כשיגיע סופ”ש! את תצליחי לעבור כל יציאה מחוץ לשגרה בניצחון גדול ובשליטה מלאה.

תלמדי שגרת בישול בריאה ומהירה שתשמש אותך ביום יום, תוכנית שגרת בישול בריאה כוללת:

 • איך לקצר זמנים במטבח ע״י 2 כלים פרקטים כדי שהבישול הבריא לא יגזול זמן רב.

 • תקבלי 4 סדנאות דיגיטליות פרקטיות, בהן אדגים לך איך להכין אוכל בריא וטעים בשעתיים וחצי לכל החודש.

 • מתכונים להכנה מראש שאפשר להקפיא –
  תקבלי קבצי מתכונים שיאפשרו לך להתארגן מראש כך שיהיה לך אוכל בריא זמין בכל זמן, שרק תשלפי מהמקפיא ויש לך ארוחה בריאה ומזינה בקלות.
 •  
 • מתכונים מהירים לשליפה מיידית להכנת ארוחות ספונטניות בהשקעה של 5 דקות – תקבלי קבצי מתכונים  שיאפשרו לך להכין אוכל מהיר-בריא על מנת שלא תפלי לשטויות (כמו קפה ועוגיות).

 • תקבלי טבלת תכנון תפריט שבועי ליצירת סדר אכילה שבועי על מנת  שתוכלי ליצור סדר ולתכנן את האכילה שלך.
 • בנוסף תקבלי קובץ רשימת קניות ממוקד למתכונים.

מפגש רביעי

מפגש סיום חגיגי

מפגש סיכום חגיגי, הרמת כוסית, צידה להמשך הדרך והרבה הפתעות.

ומה עוד את מקבלת במפגשים להצלחה וודאית בתוכנית?

להתמיד לאורך זמן בתהליך שינוי התזונה מבלי להישבר ולנטוש את התהליך.

כשאישה עושה תהליך של שינוי תזונה יש אתגרים שמונעים ממנה להתמיד ולהשלים את השינוי ולכן בכל מפגש תקבלי כלים מנטליים שיעזרו לך לעמוד מול פיתויי האוכל ותדעי לחזק את היכולת שלך לבחור (כמעט תמיד) באכילה נכונה, הכלים המנטליים כוללים:

 • כלים מנטליים פרקטיים שיעזור לך לצמצם רגעים של נפילות באוכל (להקדים תרופה למכה).
 • באופן טבעי  יהיו לך רגעי משבר וייאוש שבהם את תאכלי מעבר למה שצריך, אלמד אותך לא להתייסר מכל משבר/טעות ולמנף את המצב כדי להיות חזקה יותר מול הפיתוי הבא.
 • כמו שאנחנו לא מתלבטות האם לצחצח שיניים בכל בוקר, אני אתן לך כלים חזקים שיעזרו לך לא להתלבט בכלל ולשמור תמיד על כללי התזונה.

תלמדי תכנים דיגיטלים מנטאלים שיעצימו אותך, יחזקו ויפתחו אצלך כוח רצון מברזל ביום יום להתמדה בלתי מתפשרת, התכנים כוללים:

 • קורס דיגיטלי “איך היא עושה את זה” קורס
  שיראה לך הלכה למעשה איך ניראה השינוי בשטח, מעל 70 סרטונים שבהם מזל מתעדת את השינוי הפרטי שלה, איך היא מתמודדת עם אתגרים, איך היא מיישמת את השיטה ועוד. הקורס הזה מראה כמה השיטה נגישה וקלה ומחברת אותך לעשייה פרקטית.
 • קורס דיגיטלי ״לחיות אורח חיים בריא מתוך עוצמה פנימית״ קורס שיטע בך את היכולת לחיות אורח חיים בריא מתוך עוצמה פנימית, בקורס תקבלי הדרכות מעצימות ומחזקות ממזל שיבנו אצלך התמדה בלתי מתפשרת לאורך זמן!
 • סדנה דיגיטלית mazal go הכנה מנטאלית לתוכני סדנה הכנה לתוכנית, בת 4 שעות מלאות שיגרמו לך לפתח כוח רצון מברזל, לחסל את הקול המחליש שלך ולהתחבר לרצון האמיתי שלך להשגת גוף חלומותיך כדי שהפעם זה יהיה לתמיד!
DSC_4340

אני רוצה שתצליחי!

כדי להפוך אותך לאישה בריאה, חזקה ורזה שבטוחה בעצמה וביכולת שלה לבחור נכון באוכל ולנהל אורח חיים בריא, הוספתי לך עוד בונוסים חשובים להצלחה שלך בשווי 15,684 ₪:

גישה לכל החיים (שווי 1500 ₪)

גישה לאתר חברות סגור עם הקלטות של כל שיעורי הקורס לכל החיים כך שתוכלי להעמיק בתכנים שוב ושוב.

אקדמיה דיגיטלית mazal-tv (שווי 10,00 ₪)

העשרה - גישה לאקדמיה הדיגיטלית של מזל הכוללת 455 תכני העשרה בנושאי תזונה, תנועה ותודעה, מעל 8 שנות ניסיון ומידע שצברתי.

הרצאה על תנועה וספורט (שווי 297 ₪)

נלמד איך התנועה והספורט משתלבים באורח חיים בריא, אלו סוגי ספורט קיימים ומה תורם כל סוג.

הרצאה על הסייקל הנשי (שווי 497 ₪)

נלמד את הסייקל הנשי, ילדות, ווסת, לפני לידה, בהריון, אחרי לידה, גיל המעבר, הגיל השלישי, נלמד את המלצות התזונה המתאימות לכל גיל ומצב.

הרצאות משלימות (שווי 997 ₪)

בריאות השיער, בריאות עור הפנים, בריאות המפרקים, בריאות השיניים, בריאות ילדים.

קבצים וטמפלטים (שווי 897 ₪)

בתחילת כל מפגש תקבלי את קובץ המפגש מתומלל מודפס, שיהיה לך קל לעבור על החומר ולהטמיע אותו

הרצאות על ניהול זמן (שווי 297 ₪)

איך מצליחים בהצלחה לשלב את ההטמעה של השיטה מבלי להפר את האיזון של הבית ועדין להיות אמא נוכחת.

קבוצת וואטסאפ פרטית (שווי 1199 ₪)

קבוצת ווצאפ לכל מהלך התוכנית להתייעצות, שאילת שאלות ותמיכה. בסיום התוכנית תועברו לקבוצת ווצאפ עם כל הבוגרות שלנו לשמירה על קשר וקבלת תמיכה וחיזוקים להמשך הדרך.

מי אני שאעזור לך להיות אישה בריאה, רזה וחזקה?

ינואר 2014 התעוררתי בוקר אחד והתחלתי להקיא מים שחורים,
מסתבר שהיה לי מחלת כבד נדירה ומסוכנת, הכבד שלי הפסיק לפלוט רעלים החוצה, הגוף שלי צבר המון רעלים ותוך 3 חודשים מצאתי את עצמי עם עוד 20 קילו נוספים וכדורים לתפקודי כבד שהרופאים אמרו שאצטרך לקחת כל החיים.

שנאתי את עצמי – שנאתי את הגוף שלי

שנאתי את הכבדות, שנאתי ששום בגד לא עלה עליי והייתי צריכה ללבוש בגדים שהייתי מעדיפה לא ללבוש, הפסקתי ללכת לים כי התביישתי כל כך, לא הכרתי את עצמי, פחדתי שחברים יראו אותי, הרגשתי חסרת עמוד שדרה, חסרת שליטה, אובססיבית לאוכל, זה כמובן השפיע לי על הביטחון העצמי שלי, הערך העצמי שלי ירד, הפסקתי להעריך את עצמי, לא האמנתי שאני שווה משהו, שמישהו ירצה אותי ככה, הרגשתי חסרת כוח רצון, שהאוכל משתלט עליי כל פעם מחדש ומנהל אותי.

אני יכולה להשיג את גוף החלומות שלי אבל לא עם עוד דיאטה- הפעם זה הולך להיות שונה

מסתבר שכל הדיאטות מתעסקות בלהוריד משקל, ולא מטפלות בשורש הבעיה – שיבושים באיזון ההורמונלי של הגוף וסטרס תמידי שהגוף נמצא בו, בנוסף כשאנחנו יורדות משקל בצורה מהירה – אנחנו מאבדות שריר ונוזלים, ולכן יוצרות לגוף שלנו נזק.

יש הבדל משמעותי בניראות של גוף ששוקל לדוגמא 60 קילו
שהרכב הגוף הוא רובו שריר,
לבין גוף ששוקל 60 קילו ששהרכב הגוף הוא רובו שומן’
כפי שניתן לראות בתמונה:

כל הדיאטות הקיצוניות האלו, הפילו אותי בפח.
ברגע שהבנתי איך הדברים עובדים – התחלתי לחקור באובססיביות מה בדיוק הגוף צריך בשביל לשרוף שומן ולא לשרוף שריר ומים כמו כל הדיאטות בחוץ.

עד שהגעתי לרופא הכי גדול בעולם – הרמב״ם.
הרופא הראשון שדיבר לא רק על בריאות הגוף, גם על בריאות הנפש
(ידעת שכל דיאטה שאת עושה מכניסה את הגוף שלך לסטרס מטורף
והגוף בתגובה מפריש את הורמון הקורטיזול שמעודד אגירה וצבירה של שומן?).

שהתזונה שאני מכניסה לגוף שלי היא המפתח האמיתי לירידה במשקל 

כי הוא משפיע על מאזן החומציות בגוף ועל מאזן ההורמונים שלנו ששולטים במנגנון הרעב והשובע שלנו. גיליתי שיש מאכלים סודיים, צירופי מזון ופעולות מדויקות שמשחררים את השומן מהגוף בצורה מדהימה מבלי לפגוע במסת השריר ובנוזלים בגוף.

הבנתי שאני יוצאת לדרך חדשה, דרך שלא כרוכה בדיאטות, סבל, ייסורים והגבלות.
החלטתי שאני הולכת לעשות את זה כמו שצריך, בצעדים מתונים עם המון סבלנות כלפי הגוף שלי

ולכן פתחתי קבוצת פייסבוק סגורה עם 81 נשים
והתחלתי לתעד את התהליך שלי במשך 28 יום.

והתוצאות? היו מטורפות!

ירדתי 10 קילו תוך פחות מחודשיים!!!
ולא רק עבורי, גם עבור בנות הקבוצה שהיו איתי בתהליך!

באותו רגע הבנתי, זאת השליחות שלי על כדור הארץ. ומאז ועד עכשיו, במשך 8 שנים ליוותי מעל 12,562 נשים וחיסלתי 2.5 טון של שומן מציק כאן בישראל, יש לי שיטת תזונה שעובדת וזה הדבר שהפך אותי למותג על!

ואני כאן בשבילך לתת לך את השיטה שלי על מגש של כסף ולעזור לך להפוך לאישה בריאה, רזה וחזקה, כזו שבטוחה בעצמה ויודעת לבחור נכון באוכל.

תוכלי לקרוא עליי עוד באתר הרשמי שלנו mazal-cohen.co.il תחת “מכאן מתחילים”

נשים מעידות:

מה קורה מהרגע שאת נרשמת לתוכנית ״קוד הבריאות״:

ההשקעה שלך בתוכנית

מחיר התוכנית בד״כ 10,000 ש״ח בקורס פרונטלי

ועכשיו עקב המצב, הקורס הפך לדיגיטלי וההשקעה שלך תהיה רק:

2400 שקלים!

במקום 20,564 שקלים

כדי שתוכלי להשתתף בתוכנית וכדי לאפשר לך חלוקה נוחה ומתאימה לך, ניתן לשלם במספר דרכים:

שאלות נפוצות:

מותר לאכול הכל וזה לא טריק שיווקי, זה חלק מהותי בתוכנית! נשמע מוזר! אני יודעת! אצלנו הדגש הוא לא על מה שאסור, אלא על מה שבריא לאכול וכך לאט לאט מה שלא מתאים פשוט יוצא מהתפריט כי את מתאזנת, מניסיון שלנו, ברגע שאת מגבילה את עצמך, את עוד יותר לא מצליחה לעמוד במה שהצבת לעצמך.

אוכלים את כל אבות המזון ובעיקר את מה שאתן אוהבות לאכול!
אני אעשה לכן סדר ואתן תפריט מסגרת ותוכלו לשחק איתו להתאים לכן באופן אישי.

השיטה שתטמיעי בתוכנית יסודית ושורשית ולכן היא מבריאה את הגוף מהשורש.
יש לנו המון הצלחות עם סכרת, לחץ דם, כולסתרול, איזון בלוטת התריס ואפילו סרטן.

בהחלט מתאים, מכיון שהשיטה לא דוגלת באכילה מזונות ספציפים והימנעות ממזונות אחרים, המהות של השיטה זה להבין את קוד הבריאות של הגוף ולאכול על פי קוד הבריאות. ככה שזה משתלב מדהים עם כל שיטה

מעבר לזמן הגעה למפגשים, היישום הוא הדרגתי, במסגרת התוכנית תקבלי 2 מסלולי ישום , מסלול קצר ומסלול ארוך. 
(על הכל נדבר במפגש הראשון ותביני במה מדבור) בפועל ההשקעה היומית מאוד קטנה ביחס לתמורה.

התוכנית מלמדת אותך דרך חיים חדשה, זה לא דיאטה או משהו שעושים לתקופה, 
בתוכנית את תשני את החיים שלך והשינוי בתוכנית עובר בצורה הדרגתית ולכן כשאת בהריון/מניקה זה מתנה ענקית לגוף שלך ולתינוק שלך.

בנוסף יש התחייסות ודגשים בתוכנית לנשים בהריון ואחרי. לידה.

1. קודם כל אנשים עפים על השיטה הזו, זה לא סתם שיש לנו כמות עצומה של עדויות וסרטונים והרבה הרשמות של פה אוזן. כשמשהו הוא באמת טוב הקהל מצביע ברגליים וזה אומר הרבה על השיטה מבלי שאסביר יותר מידי.

2. המטרה של השיטה זה להבריא את הגוף מהשורש -שזה אומר במילים ברורות יותר, שלומדים איך לאכול על פי קוד ההפעלה של הגוף לתמיכה ולשמירה על בריאות מערכת העיכול שהיא מרכז הגוף שלנו, בנוסף השיטה עוזרת לנקות את הגוף באופן יום יומי, להגיע לאיזון הורמונאלי ולהשיג רוגע ושליטה סביב האכילה, כך שלא משנה מה הסיבה בגללה אנשים באים אליך הפתרון תמיד יהיה השיטה עם התאמות ספציפיות אישיות שנלמד בתוכנית


3. השיטה שלנו מתאימה לרוב האוכלוסייה ולכל גישת תזונה , מפליאו, 80-10-10, צום לסירוגין, צימחונות, טבעונות וכדומה ומאפשרת לעשות התאמות אישיות לכל לקוחה,  כי שיטת האכילה שלנו מלמדת איך יוצרים סדר בשגרת היום שלנו בדגש על שגרת בוקר בריאה, שגרת צהרים בריאה ושגרת ערב בריאה, את בעצם לומדת לעומק עקרונות בריאות של מה צריך להיות בצלחת מבחינת קבוצות מזון וכך יש המון חופש בחירה במזון עצמו וזה משתלב עם כל שיטת תזונה, תוך הקפדה על כל רכיבי התזונה החשובים! למשל אם אנחנו ממליצים בצהרים לאכול חלבון כחלק מארוחת צהרים בריאה ומזינה, זה לא משנה אם זה חלבון צמחוני או חלבון מן החי.
שניהם אפשריים בשיטה שלנו ולכן זה משתלב עם כל השיטות.

4. השיטה שלנו היא ברוח תורת הרמב”ם, שיטת האכילה שלנו כולה מבוססת על תורת הרמב”ם ועצותיו המדהימות עם התחשבות גדולה באורח החיים המודרני ובכך שיש מזון שהנפש צריכה מידי פעם, גם אם הוא לא הכי בריא, כך שאת לומדת איך לשלב  את הג’אנק הפוד בצורה שלא תפגע בתהליך, (אם בא לך כמובן) .


5. הדבר  הכי חשוב בשיטה שלנו, זה שמיישמים אותה בהדרגה , כך שלא  מתייאשים בדרך, שיטת האכילה שלנו גאונית כי מעבירים אותה בהדרגה, אפשר לעבור אותה בתהליך מקוצר של שלושה שבועות או בתהליך ארוך יותר של 14 שבועות , במטרה להטמיע בכל שבוע עוגנים חדשים לשגרת החיים והכי חשוב מבלי להתייאש בדרך כמו שקורה בכל הדיאטות , וכמובן שמגיעים לתוצאות מדהימות שנשמרות לאורך זמן כי מצליחים להתמיד.


6. ואחרון. השיטה שלנו משלבת גוף -נפש, במטרה לעזור לך לבנות חוסן מנטאלי , להצליח לאמץ את השינוי הזה כדרך חיים , השיטה מלאה בכלים מנטלים מדויקים שעוזרים להתמודד בזמן משברים, בזמן יציאה מחוץ לשגרה וכול׳. כמו שאת מבינה – זה לא עוד טרנד, זה לא עוד שיטה שכולם נוהרים אחריה ואחרי כמה זמן היא פשוט נעלמת ומגלים שהיא היתה שיטה מזיקה. יש כאן דרך חיים שעובדת כבר עשור לאלפי נשים, וזו אחת המתנות הכי גדולות שאת יכולה לעצמך

במחזור הנוכחי מזל כהן בעצמה מעבירה את כל התוכנית, שווה ביותר!

זהו חשש מוצדק. לכן תקבלי במסגרת התוכנית:

 • כלים מנטליים פרקטיים שיעזור לך לצמצם רגעים של נפילות באוכל (להקדים תרופה למכה).

 • באופן טבעי  יהיו לך רגעי משבר וייאוש שבהם את תאכלי מעבר למה שצריך, אלמד אותך לא להתייסר מכל משבר/טעות ולמנף את המצב כדי להיות חזקה יותר מול הפיתוי הבא.

 • כמו שאנחנו לא מתלבטות האם לצחצח שיניים בכל בוקר, אני אתן לך כלים חזקים שיעזרו לך לא להתלבט בכלל ולשמור תמיד על כללי התזונה.

 • קורס דיגיטלי “איך היא עושה את זה” קורס
  שיראה לך הלכה למעשה איך ניראה השינוי בשטח, מעל 70 סרטונים שבהם מזל מתעדת את השינוי הפרטי שלה, איך היא מתמודדת עם אתגרים, איך היא מיישמת את השיטה ועוד. הקורס הזה מראה כמה השיטה נגישה וקלה ומחברת אותך לעשייה פרקטית.

 • קורס דיגיטלי ״לחיות אורח חיים בריא מתוך עוצמה פנימית״ קורס שיטע בך את היכולת לחיות אורח חיים בריא מתוך עוצמה פנימית, בקורס תקבלי הדרכות מעצימות ומחזקות ממזל שיבנו אצלך התמדה בלתי מתפשרת לאורך זמן!
 • סדנה דיגיטלית mazal go הכנה מנטאלית לתוכני סדנה הכנה לתוכנית, בת 4 שעות מלאות שיגרמו לך לפתח כוח רצון מברזל, לחסל את הקול המחליש שלך ולהתחבר לרצון האמיתי שלך להשגת גוף חלומותיך כדי שהפעם זה יהיה לתמיד!

ממשיכים לתרגל את השיטה!
השיטה משחררת אותך מדיאטות לתמיד.
ותאמיני לי שאחרי שתקבלי תוצאות מדהימות במעט זמן ובדרך כייפית כל כך, לא תרצי להפסיק!

כל המפגשים והבונוסים עולים לאתר שלנו וניתן לצפות בהם כל החיים , אז אפשרי בהחלט להצטרף גם מרחוק.

כל המפגשים עולים לאתר שלנו וניתן לצפות בהם גם אחרי המפגשים.

בתחילת כל מפגש תקבלי את קובץ המפגש מתומלל מודפס, שיהיה לך קל לעבור על החומר ולהטמיע אותו

מעבר לזמן הגעה למפגשים, אלמד אותך 2 מסלולי הטמעה, מסלול מקוצר ומסלול ארוך, כך שההשקעה היומית תהיה מאוד קטנה ונוחה ביחס לתמורה הענקית.

מזל כהן במחזור הנוכחי.

מזל כהן במחזור הנוכחי.

בנימה אישית...

אם הגעת עד לכאן אני חייבת לומר לך משהו לפני שאת עוזבת את הדף…את רואה אותי עכשיו אנרגטית  זוהרת, קורנת, בריאה ושמחה, אבל זה לא תמיד היה ככה, לפני 9 שנים חליתי במחלת כבד קשה מאוד, חויתי תופעות לוואי מאוד קשות, אשפוזים בבתי חולים, ועל הדרך גם עליתי 20 קילו, ניסיתי מלא דיאטות ושיטות ולא עמדתי בשום דבר, התקופה הזו היתה התקופה הכי שחורה בחיים שלי, אבדתי אמון
בגוף שלי, אבל מה שהכי כואב זה שאבדתי אמון בעצמי. לא האמנתי שאי פעם אוכל לצאת מזה, אני יודעת מה זה לנסות עשרות פתרונות  
– ולהתייאש –
ולחשוב שכך אצטרך להיראות עד סוף חיי… וזה פשוט בלתי נתפס כמה נשים הולכות שולל אחר תעשיית הדיאטות ורק נשארות תקועות עם השומן שלהן, אני סבלתי מאוד ויצאתי מזה! ועזרתי לעוד אלפי נשים, השיטה שלי עובדת, זה לא ניסוי חברתי. מחכה לך!

אני מאמינה בך -

מזל כהן.

מוכנה לעשות את הצעד ולקבל את

ולהפוך לאישה בריאה, רזה וחזקה

מלאי את הטופס למעבר לדף סליקה מאובטח

או התקשרי 050-9755552

תפריט נגישות